449482-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Kompressoren – Świadczenie usługi serwisowej oraz napraw awarii i usterek sprężarek powietrza CompAir oraz dmuchaw Robushi z osuszaczami i urządzeniami pomocniczymi wraz z ich układami sterowania, zainstalowanymi na instalacji ITPOE zlokalizowanej w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Rzeszowie w okresie 24 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi serwisowej oraz napraw awarii i usterek sprężarek powietrza CompAir oraz dmuchaw Robushi z osuszaczami i urządzeniami pomocniczymi wraz z ich układami sterowania, zainstalowanymi na instalacji ITPOE zlokalizowanej w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Rzeszowie w okresie 24 miesięcy
BeschreibungŚwiadczenie usługi serwisowej oraz napraw awarii i usterek sprężarek powietrza CompAir oraz dmuchaw Robushi z osuszaczami i urządzeniami pomocniczymi wraz z ich układami sterowania, zainstalowanymi na instalacji ITPOE zlokalizowanej w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Rzeszowie w okresie 24 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung260709-2026
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZR/00106/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531300 Reparatur und Wartung von Kompressoren
5. Los
LosLOT-0001