2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor diensten betreffende de aankoop en het onderhoud van een digitaal beheersysteem voor medische dossiers voor FEDASIL
Beschreibung: Door het indienen van een offerte verklaart de inschrijver dat hij niet in strijd heeft gehandeld met artikel 5 (uitsluiting van het toepassingsgebied en kunstmatige beperking van de mededinging) en artikel 6 (belangenconflicten) van de wet van 17 juni 2016.
Interne Kennung: FED 2026 0115
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212180 Entwicklung von Medizinsoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FED 2026 0115 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: FED 2026 0115
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72212180 Medical software development services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: FED 2026 0115 - 1
Internal identifier: 1