See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Boekhouding op orde
Beschreibung: De Opdracht gaat over het op orde brengen van de boekhouding van Ondernemers die als persoon een onderneming hebben of hebben gehad en volgens het BRP woonachtig zijn in Rotterdam. De Ondernemer heeft problematische schulden en heeft zijn bedrijfsadministratie niet op orde. Binnen deze Opdracht worden Ondernemers geholpen die hun onderneming voort willen zetten en Ondernemers die officieel geen Ondernemer meer zijn. Het doel van de Opdracht is het ontzorgen van Ondernemers door het op orde brengen van de bedrijfsadministratie, zodat een aanvraag voor een Schuldregeling gedaan kan worden.
Interne Kennung: 1-D-0007307-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Beschrijvend Document
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211100 Buchführung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen, 66171000 Finanzberatung, 75100000 Dienstleistungen der Verwaltung, 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen, 79210000 Rechnungslegung und -prüfung, 79211000 Buchhaltung, 79212500 Buchhaltungsprüfung
5. Los
Los: LOT-0000