See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. drób, ryby, nabiał, warzywa korzeniowe, warzywa i owoce – zamówienie 5.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Zamawiającego w asortymencie i ilościach określonych w dołączonym katalogu - załącznik nr 1
Interne Kennung: 12/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 - Ustroń – drób
Beschreibung: sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Zamawiającego w asortymencie i ilościach określonych w dołączonym katalogu - załącznik nr 1
Interne Kennung: 1/12/PN/2025
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 - Ustroń – ryby
Interne Kennung: 2/12/PN/2025
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3 - Ustroń – nabiał
Interne Kennung: 3/12/PN/2025
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4 - Ustroń – warzywa korzeniowe
Interne Kennung: 4/12/PN/2025
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5 - Ustroń – warzywa i owoce
Interne Kennung: 5/12/PN/2025
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6 - Górki – drób
Interne Kennung: 6/12/PN/2025
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7 - Górki – ryby
Interne Kennung: 7/12/PN/2025
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8 - Górki – nabiał
Interne Kennung: 8/12/PN/2025
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9 - Górki – warzywa korzeniowe
Interne Kennung: 9/12/PN/2025
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10 - Górki – warzywa i owoce
Interne Kennung: 10/12/PN/2025