See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Quadraten - Tablets en toebehoren
Beschreibung: Het betreft hier een levering van Tablets ten behoeve van Stichting Quadraten. Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Tablets.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000