2. Verfahren
Verfahren
Titel: DELIVERY OF MRO ITEMS AND SMALL MATERIAL
Beschreibung: Voorwerp van de leveringen: Delivery of MRO items and Small Material Bpost wenst een landelijk dekkend sourcingmodel voor Maintenance, Repair & Operations (MRO) voor onderhoud en kleine werken in gebouwen, sorteercentra, retailpunten, logistieke sites en kantoren. De raamovereenkomst omvat leveringen, afhalingen aan balie, productadvies en – voor Perceel 5 – technische interventies/herstellingen onsite. Scope-inclusies (alle percelen): • Specifieke merkproducten waar gevraagd • Standaardartikelen, OEM-equivalenten en gelijkwaardige producten (merkneutraal; of gelijkwaardig). • Advies over productkeuze, vervangbaarheid en voorraad-optimalisatie. • E-catalogus met contractprijzen, prijslijsten/discountschema’s, artikeldatasheets en SDS (waar relevant). • KPI rapportering en continuous improvement (voorraadbeschikbaarheid, OTIF (One Time, In Full), fill rate, retouren, …). De opdracht is opgedeeld in de volgende percelen: Perceel 1: Levering elektrische materialen & huishoudtoestellen Perceel 2: Levering sanitaire & loodgieter-materialen Perceel 3: Aankoop en levering bouw- & onderhoudsartikelen, electro en sanitair via winkelverkoop Perceel 4: Levering deurbeslag & sluitwerk Perceel 5: Technische herstellingen van sluitwerk (slotenmaker dienst) Bpost heeft het recht om slechts enkele percelen te gunnen en eventueel te besluiten om de andere percelen op te nemen in één of meer nieuwe opdrachten die desnoods op een andere wijze zullen geplaatst worden. De kandidaat mag een aanvraag tot deelneming indienen voor een, meerdere of alle percelen. Plaats waar de opdracht zal worden uitgevoerd: Landelijk in België Duurtijd van de opdracht: De opdracht kent een looptijd van 4 jaar die 2 keer met een looptijd van 2 jaar verlengbaar is. Ieder verlenging zal stilzwijgend plaatsvinden. De opdracht betreft een bilaterale raamovereenkomst (i.e. een raamovereenkomst waarbij Bpost de opdracht zal sluiten met één opdrachtnemer per perceel)
Interne Kennung: 2026-021-1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31681410 Elektroartikel, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 39700000 Haushaltsgeräte, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering elektrische materialen & huishoudtoestellen
Beschreibung: Zie selectieleidraad.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Levering sanitaire & loodgieter-materialen
Beschreibung: Zie Selectieleidraad.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 44115200 Klempner- und Heizungsinstallationsbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122130 Wasserpumpen, 44411000 Sanitärerzeugnisse, 42131000 Leitungsventile, Hähne und Rohrarmaturen, 42131100 Durch die jeweilige Funktion definierte Ventile, 44163100 Leitungen
Los: LOT-0003
Titel: Aankoop en levering bouw- & onderhoudsartikelen, electro en sanitair via winkelverkoop
Beschreibung: zie selectieleidrad.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44800000 Anstrichfarben, Lacke und Mastixharze, 24910000 Klebstoffe, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 44411000 Sanitärerzeugnisse, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 42131000 Leitungsventile, Hähne und Rohrarmaturen, 42131100 Durch die jeweilige Funktion definierte Ventile, 44530000 Verbindungselemente, 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör, 43830000 Elektrowerkzeuge, 44192000 Diverse sonstige Baustoffe, 44115200 Klempner- und Heizungsinstallationsbedarf, 31681410 Elektroartikel, 42122130 Wasserpumpen, 39700000 Haushaltsgeräte, 44510000 Werkzeug, 44520000 Schlösser, Schlüssel und Scharniere, 44521110 Türschlösser, 44163100 Leitungen
Los: LOT-0004
Titel: Levering deurbeslag & sluitwerk
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 44520000 Schlösser, Schlüssel und Scharniere
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44221220 Brandschutztüren, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 44521110 Türschlösser, 44521120 Elektronisches Sicherheitsschloss
Los: LOT-0005
Titel: Technische herstellingen van sluitwerk (slotenmaker dienst)
Interne Kennung: 5
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79993100 Betriebsmittelverwaltung, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln
449593-2026 - Competition
Belgium – Electrical supplies and accessories – DELIVERY OF MRO ITEMS AND SMALL MATERIAL
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-021-1
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31680000 Electrical supplies and accessories
Additional classification (cpv): 31681410 Electrical materials, 31200000 Electricity distribution and control apparatus, 39700000 Domestic appliances, 31500000 Lighting equipment and electric lamps
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Zie selectieleidraad.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Description: Zie Selectieleidraad.
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 44115200 Plumbing and heating materials
Additional classification (cpv): 42122130 Water pumps, 44411000 Sanitary ware, 42131000 Taps, cocks and valves, 42131100 Valves defined by function, 44163100 Pipes
Lot: LOT-0003
Description: zie selectieleidrad.
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 44100000 Construction materials and associated items
Additional classification (cpv): 44800000 Paints, varnishes and mastics, 24910000 Glues, 31200000 Electricity distribution and control apparatus, 44411000 Sanitary ware, 31500000 Lighting equipment and electric lamps, 42131000 Taps, cocks and valves, 42131100 Valves defined by function, 44530000 Fasteners, 31680000 Electrical supplies and accessories, 43830000 Power tools, 44192000 Other miscellaneous construction materials, 44115200 Plumbing and heating materials, 31681410 Electrical materials, 42122130 Water pumps, 39700000 Domestic appliances, 44510000 Tools, 44520000 Locks, keys and hinges, 44521110 Door locks, 44163100 Pipes
Lot: LOT-0004
Title: Levering deurbeslag & sluitwerk
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 44520000 Locks, keys and hinges
Additional classification (cpv): 44221220 Fire doors, 35120000 Surveillance and security systems and devices, 44521110 Door locks, 44521120 Electronic security lock
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50610000 Repair and maintenance services of security equipment
Additional classification (cpv): 79993100 Facilities management services, 50700000 Repair and maintenance services of building installations, 50850000 Repair and maintenance services of furniture