See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia - dodávka vybavení
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka nových/nepoužitých sportovních/herních prvků do venkovního (volně přístupného) areálu Bohemia, Sokolov. Součástí je rovněž doprava a instalace vybavení v místě plnění a případná likvidace obalů, vzniklých v souvislosti s dodávkou. Dodávky vybavení budou koordinovány se zakázkou „Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia - stavební práce“, která bude realizována ve stejném časovém úseku a v rámci jednoho místa plnění. Zakázka je dělena na části, dle poptávaného vybavení. Účastníci mohou podat nabídku do jedné nebo více částí. Do každé části je nutné podat samostatnou nabídku.
Interne Kennung: VZ/2610/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uvedeno v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37410000 Freiluftsportausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia - dodávka vybavení - boulderová stěna
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka (doprava) a montáž 2 boulderových stěn do venkovního lesoparku – areálu Bohemia, Sokolov. Dopadové plochy nejsou součástí dodávky - budou vybudovány v režii zadavatele. Součástí plnění je výchozí revize po instalaci prvku.
Haupteinstufung (cpv): 37410000 Freiluftsportausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedeno v zadávací dokumentaci.
Los: LOT-0006
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia - dodávka vybavení - discgolf a multigolf
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka (doprava) a montáž discgolfového hřiště s 9 koši, z nichž 4 koše jsou multigolfové (fotbalgolf). Dodávka bude také obsahovat kompletní výhoziště, informační servis a disky na hru. Součástí plnění je výchozí revize po instalaci prvku
Beschreibung der Optionen: Uvedeno v zadávací dokumentace.
Los: LOT-0007
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia - dodávka vybavení - lanová dráha
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka (doprava) a montáž 1 herního prvku – lanové dráhy – do venkovního lesoparku – areál Bohemia, Sokolov. Součástí dodávky je dále vybudování dopadové plochy a výchozí revize po instalaci prvku.
Los: LOT-0008
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia - dodávka vybavení - minigolf
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka (doprava) a montáž minigolfového hřiště o 12 samostatně stojících jamkách do venkovního lesoparku – areál Bohemia, Sokolov. Montáž bude provedena na připravenou zpevněnou plochu. Součástí plnění je výchozí revize po instalaci prvku.
Beschreibung der Optionen: Uvedeno v zadávací dokumentaci
Los: LOT-0009
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia - dodávka vybavení - stolní tenis
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka (doprava) a montáž 2 betonových stolů na stolní tenis do venkovního lesoparku – areál Bohemia, Sokolov. Montáž bude provedena na připravenou sportovní plochu. Součástí plnění je výchozí revize po instalaci prvku.
Los: LOT-0010
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia - dodávka vybavení - teqball
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka (doprava) a montáž 1 stolu na Teqball do venkovního lesoparku – areál Bohemia, Sokolov. Montáž bude provedena na připravenou sportovní plochu. Součástí plnění je výchozí revize po instalaci prvku.
Los: LOT-0011
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia - dodávka vybavení - věžová sestava
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka (doprava) a montáž věžové sestavy pro děti od 2 let do venkovního lesoparku – areál Bohemia, Sokolov. Dopadová plocha bude provedena v režii zadavatele a bude pryžová v tl. 40 mm (Situace – umístění sestavy - „Nová pryžová plocha dětského hřiště“). Součástí plnění je výchozí revize po instalaci prvku.
Interne Kennung: VZ2610/2024