2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor patrimoniumstudies
Beschreibung: Onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst voor diensten met als voorwerp de uitvoering van patrimoniumstudies voor lokale besturen en andere aangeduide potentiële afnemers. De Provincie Antwerpen treedt hierbij op als aankoopcentrale. Met deze raamovereenkomst worden maximaal drie (3) Opdrachtnemers aangesteld. De Aanbestedende Overheid behoudt zich het recht voor minder dan drie Opdrachtnemers aan te stellen indien zij oordeelt dat het, gelet op de kwaliteit van de offertes of de mededinging, niet opportuun is meerdere Opdrachtnemers aan te stellen. De concrete opdrachten voor patrimoniumstudies worden vervolgens door de afnemers geplaatst via afzonderlijke deelopdrachten, binnen de voorwaarden van deze raamovereenkomst. De deelopdrachten kunnen verschillen in aard, omvang, complexiteit en doorlooptijd, afhankelijk van de concrete vraag van de afnemer. De patrimoniumstudies hebben een strategisch en beleidsvoorbereidend karakter. Ze zijn gericht op het inventariseren, analyseren en strategisch beoordelen van het patrimonium van de betrokken afnemer, met het oog op het formuleren van onderbouwde scenario’s en een beleidsgericht afwegingskader m.b.t. behoud, ontwikkeling en/of verkoop. De studies kunnen betrekking hebben op gebouwen en gronden, zowel bebouwde als onbebouwde. Bij de uitvoering van deze studies dient systematisch aandacht te worden besteed aan de relatie tussen het patrimonium in scope en de lokale woonopgave, zonder dat de opdracht daardoor wordt herleid tot een loutere woonstudie. De raamovereenkomst heeft tot doel afnemers op een efficiënte en kwaliteitsvolle wijze toegang te geven tot gespecialiseerde expertise, zonder dat zij zelf een plaatsingsprocedure moeten organiseren voor de uitvoering van afzonderlijke patrimoniumstudies.
Interne Kennung: PR-2026-00061
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung, 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 66171000 Finanzberatung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71410000 Stadtplanung, 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PR-2026-00061 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PR-2026-00061
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71241000 Feasibility study, advisory service, analysis
Additional classification (cpv): 71310000 Consultative engineering and construction services, 71314300 Energy-efficiency consultancy services, 71600000 Technical testing, analysis and consultancy services, 66171000 Financial consultancy services, 71200000 Architectural and related services, 79100000 Legal services, 71400000 Urban planning and landscape architectural services, 71410000 Urban planning services, 71315400 Building-inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PR-2026-00061 - 1
Internal identifier: 1