449635-2026 - Wettbewerb
Finnland – Installateurarbeiten – Kannonpuu Oy sprinklerjärjestelmän viimeistely, KVR-urakka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kannonpuu Oy sprinklerjärjestelmän viimeistely, KVR-urakka
Beschreibung: Kannonkosken kunta kilpailuttaa omistamansa Mannilantie 4 kiinteistöllä sijaitsevan tuotantohallin (Kannonpuu Oy) sprinklerilaiteurakan KVR-urakkana tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-052825-LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45330000 Plumbing and sanitary works
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 2026-052825-LOT-0001