449638-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Sonstige Baufertigstellungsarbeiten – Aannemer renovatie Stadhuis Kampen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aannemer renovatie Stadhuis Kampen
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is het contracteren van één opdrachtnemer die met één contactpersoon zitting neemt in het bouwteam, samen met dit bouwteam een (bouwkundig) ontwerp opstelt, een begroting afgeeft conform het opgestelde (bouwkundig) ontwerp en het werk uitvoert conform het opgestelde bouwkundig ontwerp. Gelijktijdig met deze aanbesteding publiceert de gemeente ook een Europese aanbesteding voor het selecteren van een E&W installateur die eveneens plaats zal nemen in het bouwteam. De doelstelling van deze aanbesteding is het contracteren van één opdrachtnemer die met één contactpersoon zitting neemt in het bouwteam, samen met dit bouwteam een (bouwkundig) ontwerp opstelt, een begroting afgeeft conform het opgestelde (bouwkundig) ontwerp en het werk uitvoert conform het opgestelde bouwkundig ontwerp. Gelijktijdig met deze aanbesteding publiceert de gemeente ook een Europese aanbesteding voor het selecteren van een E&W installateur die eveneens plaats zal nemen in het bouwteam.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Renovatie Stadhuis
Beschreibung: Dit betreft de volledige opdracht zoals beschreven in de selectieleidraad. Het betreft de gehele opdracht zoals beschreven in de selectieleidraad.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung