2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania, licencji oraz środowiska serwerowego wraz z wdrożeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania, licencji oraz środowiska serwerowego wraz z wdrożeniem. Zakres dostawy obejmuje dostawę: • Komputer typ 1 – All-in-One (312 szt.) • Komputer typ 2 – komputer stacjonarny (6 szt.) • Komputer mobilny – typ 1 (18 szt.) • Komputer mobilny – typ 2 (10 szt.) • Przełącznik sieciowy (2 szt.) • Macierz dyskowa (1 szt.) • Serwery (3 szt.) • Skaner dokumentów ( 15 szt.) • Drukarka kodów kreskowych ( 15 szt.) • Czytnik kodów kreskowych ze stojakiem do systemu EZD RP ( 15 szt.) • Oprogramowanie biurowe Microsoft365 lub rozwiązanie równoważne ( 273 licencje) • Oprogramowanie antywirusowe ESET Endpoint Antivirus (dla dwóch jednostek oświatowych - szkoły) – (72 licencje) • Rozszerzenie licencji: Veeam Data Platform Essentials Universal Subscription License. Includes Enterprise Plus Edition features. 1 Year Subscription Upfront Billing & Production (24/7) Support | 1 sztuk (5 instancji) • Wdrożenie środowiska serwerowego –zapasowego Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, określa Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 434126-2026
Interne Kennung: F.271.27.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 30214000 Arbeitsplätze, 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30213100 Tragbare Computer, 30232100 Drucker und Plotter, 30216130 Strichcodeleser, 48820000 Server, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung, 48611000 Datenbanksoftwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 30214000 Arbeitsplätze, 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket, 30213100 Tragbare Computer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30232100 Drucker und Plotter, 30216130 Strichcodeleser, 48820000 Server, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung, 48611000 Datenbanksoftwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen