2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa flotatorów do oczyszczania ścieków mleczarskich w Oczyszczalni Ścieków Tychy- Urbanowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie 2 szt. kompletnych systemów flotacji ciśnieniowej z przepływem podłużnym o wydajności minimalnej 90 m³/h każdy, wraz z węzłem chemicznym i automatyką w następujących etapach: a) Etap I - dostawa, montaż w lokalizacji tymczasowej i uruchomienie 1 szt. kompletnego systemu flotacji ciśnieniowej z przepływem podłużnym o wydajności minimalnej 90 m³/h, wraz z węzłem chemicznym i automatyką (flotator nr 1) oraz szkoleniem pracowników Zamawiającego; b) Etap II - dostawa, montaż w lokalizacji docelowej tj. Węźle Odbioru ścieków mleczarskich (zrealizowanego przez Zamawiającego w ramach odrębnego zadania) i uruchomienie 1 szt. kompletnego systemu flotacji ciśnieniowej z przepływem podłużnym o wydajności minimalnej 90 m³/h, wraz z węzłem chemicznym i automatyką (flotator nr 2) oraz szkoleniem pracowników Zamawiającego; c) Etap III - przeniesienie flotatora nr 1 wraz z instalacjami towarzyszącymi z tymczasowego miejsca montażu w Etapie I, do miejsca montażu i uruchomienia w miejscu docelowym – Węzła Odbioru Ścieków Mleczarskich - wraz ze szkoleniem pracowników Zamawiajacego; Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 8 do SWZ oraz w istotnych postanowieniach umowy (dalej IPU) – załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: EU/AN/dostawa_flotatorów/22/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996000 Maschinen zur Reinigung von Abwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51514100 Installation von Maschinen und Geräten zum Filtrieren oder Reinigen von Flüssigkeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie 2 szt. kompletnych systemów flotacji ciśnieniowej z przepływem podłużnym o wydajności minimalnej 90 m³/h każdy, wraz z węzłem chemicznym i automatyką w następujących etapach: a) Etap I - dostawa, montaż w lokalizacji tymczasowej i uruchomienie 1 szt. kompletnego systemu flotacji ciśnieniowej z przepływem podłużnym o wydajności minimalnej 90 m³/h, wraz z węzłem chemicznym i automatyką (flotator nr 1) oraz szkoleniem pracowników Zamawiającego; b) Etap II - dostawa, montaż w lokalizacji docelowej tj. Węźle Odbioru ścieków mleczarskich (zrealizowanego przez Zamawiającego w ramach odrębnego zadania) i uruchomienie 1 szt. kompletnego systemu flotacji ciśnieniowej z przepływem podłużnym o wydajności minimalnej 90 m³/h, wraz z węzłem chemicznym i automatyką (flotator nr 2) oraz szkoleniem pracowników Zamawiającego; c) Etap III - przeniesienie flotatora nr 1 wraz z instalacjami towarzyszącymi z tymczasowego miejsca montażu w Etapie I, do miejsca montażu i uruchomienia w miejscu docelowym – Węzła Odbioru Ścieków Mleczarskich – wraz ze szkoleniem pracowników Zamawiajacego; Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 8 do SWZ oraz w istotnych postanowieniach umowy (dalej IPU) – załączniku nr 7 do SWZ.