2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, wdrożenie oraz wsparcie powdrożeniowe i usługi rozwoju zintegrowanego Systemu klasy ERP
Beschreibung: Zakup, wdrożenie oraz wsparcie powdrożeniowe i usługi rozwoju zintegrowanego Systemu klasy ERP
Interne Kennung: 1/ZP/NA/ERP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup, wdrożenie oraz wsparcie powdrożeniowe i usługi rozwoju zintegrowanego Systemu klasy ERP. Zamówieniem będzie finansowane częściowo w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską „Science4Business - Nauka dla biznesu”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Optionen:
Beschreibung der Optionen: w dokumentach zamówienia