2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizační zajištění akcí souvisejících s EDP procesem RIS3
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je organizační zajištění akcí, tj. poskytnutí komplexních služeb (organizačních, technických i cateringových) při zajištění akcí, seminářů, workshopů, konferencí, inovační platforem a odborných diskuzí pro účely projektu a jiné organizační požadavky zadavatele dle charakteru akce. Zadavatel uzavře s vybraným dodavatelem rámcovou dohodu, na jejímž základě bude probíhat objednávka jednotlivých služeb, tj. dojde k výběru jednoho dodavatele. Bližší podmínky realizace akcí jsou uvedeny ve specifikaci předmětu plnění tvořící část C. této dokumentace a v návrhu smlouvy, který tvoří část D. této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: PII/VZ/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79951000 Veranstaltung von Seminaren, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje prodloužení termínu plnění v případě závažných okolností, jakými jsou zejména havárie, živelná katastrofa, objektivní nedostatek materiálu na trhu nebo jiná mimořádná situace, která objektivně znemožňuje dodavateli plnit v termínu. Za jinou mimořádnou situaci se považuje situace, která vybranému dodavateli brání v plnění jeho povinností při realizaci zakázky, která vznikla nezávisle na jeho vůli, kterou zadavatel nezavinil a kterou nemohl s vynaložením veškerého rozumně očekávatelného úsilí ovlivnit. Případné využití změny závazku nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky a musí přímo souviset s předmětem plnění veřejné zakázky. Dodavatel musí předem odůvodnit, že objektivní překážka brání plnění smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládané trvání. Dodací lhůta bude prodloužena o dobu trvání překážky, nejdéle o třicet (30) kalendářních dnů.