2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa umundurowania wyjściowego dla kadry kierowniczej z podziałem na części – mundury (marynarka, czapka rogatywka, spodnie), czapki rogatywki, spodnie do munduru
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego mundurów (marynarka, czapka rogatywka, spodnie), czapek rogatywek, spodni do munduru, zwanych dalej także „przedmiotem zamówienia”. 2. Asortyment, szacunkowa liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ. 3. PROCEDURA ODWRÓCONA! JEDZ TYLKO OD WYKONAWCY OFERTY NAJWYŻEJ OCENIONEJ! Na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy, przed wyborem najkorzystniejszej oferty Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, oświadczenia, że nie podlegał wykluczeniu oraz spełniał warunki udziału w postępowaniu na dzień złożenia oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 370500-2025
Interne Kennung: SM.WZP.251.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18234000 Hosen, 18443320 Feldmützen, 18222100 Herrenanzüge; Damenhosenanzüge und -kostüme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego mundurów (marynarka, czapka rogatywka, spodnie), czapek rogatywek, spodni do munduru zwanych dalej także „przedmiotem zamówienia”. 2. Asortyment, szacunkowa liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ. 3. PROCEDURA ODWRÓCONA! JEDZ TYLKO OD WYKONAWCY OFERTY NAJWYŻEJ OCENIONEJ! Na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy, przed wyborem najkorzystniejszej oferty Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, oświadczenia, że nie podlegał wykluczeniu oraz spełniał warunki udziału w postępowaniu na dzień złożenia oferty. 4. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia jednorazowo w terminie 4 miesięcy od zawarcia umowy na warunkach określonych w Załączniku nr 3 do SWZ – Wzór umowy.