2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka kontejnerového vozidla s přívěsem a speciálního vozidla pro svoz odpadu
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodání 2 kusů vozidel, a to: - nákladního vozidla s nástavbou hákového nosiče kontejnerů s kontejnerovým přívěsem; - nákladního vozidla pro sběr a svoz odpadu s rotačním stlačováním materiálu, dle specifikací uvedených v příloze č.1 kupní smlouvy, která je přílohou č. 1 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge, 34144512 Müllverdichtungsfahrzeuge, 42414140 Containerkräne, 34223300 Anhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ2025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223300 Anhänger, 42414140 Containerkräne, 34144512 Müllverdichtungsfahrzeuge, 34144511 Müllfahrzeuge