See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Montaż instalacji fotowoltaicznych na obiektach użyteczności publicznych na terenie Gminy Namysłów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych oraz zgłoszenia do operatora sieci dystrybucyjnej (OSD) kompletnych mikroinstalacji fotowoltaicznych ongrid o mocy do 50 kWp każda. Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania i wykonania wszelkich wymaganych prawem uzgodnień, zgłoszenia prac i pozwoleń (o ile dotyczy), opracowania dokumentacji projektowej, stanowiącej przedmiot uzgodnienia z rzeczoznawcą do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych pod względem zgodności z wymaganiami ochrony przeciwpożarowej, a także zawiadomienia organów Państwowej Straży Pożarnej o zakończeniu wykonania instalacji fotowoltaicznej i planowanego przystąpienia do jej użytkowania. Do obowiązków Wykonawcy należy również sporządzenie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zamówieniem objęty jest cały zakres prac niezbędnych do wykonania i odbioru robót montażowych oraz przeprowadzenia rozruchu technologicznego kompletnych instalacji odnawialnych źródeł energii wraz z przekazaniem do eksploatacji. Wykonanie prób instalacji oraz pomiarów sprawdzających prawidłowe działanie aparatury wraz z pracami towarzyszącymi m.in.: wykonanie niezbędnych otworów montażowych w celu wprowadzenia urządzeń, zamurowanie otworów montażowych po wprowadzeniu urządzeń, wykonanie przepustów w miejscach przejść tras kablowych przez ściany, dach lub inne przeszkody, uszczelnienie przepustów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w pkt 4 SWZ.
Interne Kennung: IiZP.271.13.2025.KK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 09332000 Sonnenenergieanlage, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen