2. Verfahren
Verfahren
Titel: 83170 - Wykonanie nasadzeń kompensacyjnych w ciągu Armii Krajowej za wycinki zieleni wykonanej w ramach zadania pn. „Przebudowa ul. Buforowej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 395 we Wrocławiu – etap I”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nasadzeń kompensacyjnych za wycinkę drzew wykonaną w ramach zadania pn. „Przebudowa ul. Buforowej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 395 we Wrocławiu – etap I” wraz z 3-letnim okresem pielęgnacji. Zamówienie obejmuje w szczególności nasadzenie łącznie 625 drzew - z zakresu rozszerzonego IIa (586 drzew) i IIc (39 drzew) – zgodnie z Projektem wykonawczym nasadzeń drzew w ciągu al. Armii Krajowej na odcinku od ul. Ślężnej do ul. Bogedaina, opracowany przez firmę Drzewostan Agata Wałek. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: ZP/38/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77312100 Unkrautvernichtung, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 03452000 Bäume
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen