449920-2026 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Gemeente Renkum
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Gemeente Renkum
BeschreibungDe uitgebreide brandverzekering van gemeente Renkum vervalt op 1 juli 2026. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt gemeente Renkum bij de aanbesteding en de contractsfase. Totale verzekerde som ongeveer EUR 200.656.314
Interne Kennung2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe uitgebreide brandverzekering van alle roerende en onroerende zaken van de Gemeente Renkum. Totale verzekerde som ongeveer EUR 200.656.314
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenConform bestek