See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług żywienia zbiorowego dla pacjentów SPZOZ w Łukowie wraz z dystrybucją posiłku do łóżka pacjenta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne na „Świadczenie usług żywienia zbiorowego dla pacjentów SPZOZ w Łukowie wraz z dystrybucją posiłku do łóżka pacjenta”. Wykonawca, zobowiązany jest realizować przedmiotowe usługi z zachowaniem należytej staranności, zgodnie z postanowieniami niniejszej SWZ oraz Wynikające z obowiązujących przepisów prawa wymogi dotyczące świadczenia usług będących przedmiotem tegoż postępowania są wiążące dla Wykonawców, a ich nie zawarcie w niniejszej SWZ nie zwalnia Wykonawców z obowiązku ich dopełnienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany będzie realizować zamówienie zgodnie z przepisami określonymi w ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2022r. poz. 2132 ze zm.) i rozporządzeń wykonawczych wydanych na podstawie tej ustawy.
Interne Kennung: 11/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skrócił termin składania ofert na podstawie art. 360 pkt.3 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55521100 Essen auf Rädern
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera pkt III SWZ - Opis przedmiotu zamówienia