449935-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zmianę systemu ogrzewania na elektryczne w lokalach gminnych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zmianę systemu ogrzewania na elektryczne w lokalach gminnych.
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje: 1) wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zmianę systemu ogrzewania na elektryczne w lokalach gminnych w zakresie szczegółowo opisanym w wytycznych do opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, 2) pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych objętych opracowaną dokumentacją.
Interne KennungZZK - NZ/241/3400/66/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
LosLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZZK - NZ/241/3400/66/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
5. Lot
Lot: LOT-0001