449947-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Bauarbeiten – Infrastruktúra fejlesztés Széchenyi Műszaki Tech.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInfrastruktúra fejlesztés Széchenyi Műszaki Tech.
BeschreibungRRF-2.2.2-23-2023-00006 azonosítószámú projekt keretében a Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum infrastrukturális fejlesztését megvalósító építési beruházás – M1 épület felújítása Főbb mennyiségi adatok: • Az épület összes hasznos alapterülete 2417 m2, két szintes, a belső felújítással érintett épületrész hasznos alapterülete 1501 m2 • Helyi védelemmel rendelkező homlokzat állagmegóvási, felújítási munkái: - A nyers téglafalat át kell csiszolása és hidrofobizálása, felületük 185 m2. - A sérült, repedezett vakolt lizénákat, párkányok megújítása. - A meglévő fém nyílászárók cseréje korszerű acél nyílászárókra, felületük 106 m2. • Helyi védelemmel nem rendelkező homlokzat energetikai felújítási munkái: - Homlokzati hőszigetelő rendszer készítése 14 cm vastag ásványgyapot hőszigeteléssel 644 m2 felületen. - Lábazati hőszigetelő rendszer készítése 12 cm vastag xps hőszigeteléssel 143 m2 felületen. A meglévő fa vagy műanyag nyílászárók cseréje korszerű műanyag nyílászárókra, felületük 25 m2 • A zárófödém hőszigetelése 20 cm vastag ásványgyapot hőszigeteléssel 1290 m2-en • Az alulról nedvesedő tartószerkezeti falaknál a meglévő vakolat leverése és új páraáteresztő vakolat készítése 489 m2-en. • Diszperziós belső falfestés 4560 m2-en, páraáteresztő szilikon festés belső felületen 489 m2. • A gépészeti tanműhelyben a meglévő keramit padlóburkolatának felújítása. • A fűtési hőenergia biztosítására 2 db 38 kW teljesítményű hőszivattyúval táplált rendszer kiépítése. • 12 kWp teljesítményű napelemes rendszer kiépítése. • Erősáramú hálózat (erőátviteli rendszer) felújítása. • Gyengeáramú rendszerek (tűzjelző, IT hálózat) kiépítése. Opcionális mennyiség: Ajánlatkérő az opcionális mennyiségek lehívására egy alkalommal jogosult az alábbiak szerint: Ajánlatkérő az ajánlatok bírálatát követően a legkedvezőbb érvényes ajánlat alapján megvizsgálja a fennmaradó fedezet összegét és ennek megfelelően dönt az opció lehívásáról, illetve a lehívandó opcionális tételekről és azok lehívandó mértékéről. Ajánlatkérő az opció lehívásáról és a lehívandó tételekről és azok mértékéről legkésőbb a szerződéskötés napján tájékoztatja a nyertes Ajánlattevőt. Opcionális tételek: • A meglévő műanyag nyílászárók cseréje korszerű műanyag nyílászárókra, felületük 149 m2. felületük • Tetőablakok cseréje új fokozott hőszigetelésű tetőablakokra 129 m2-en a kapcsolódó kiegészítő munkákkal együtt. • Termosztatikus radiátorszelepekre történő csere mennyisége 81 db. Amennyiben az építési beruházás valamely eleme(i) tekintetében bármilyen engedély megszerzése szükséges a beruházás rendeltetésszerű használatához, a nyertes Ajánlattevő feladata a vonatkozó engedélyezési eljárás(ok) lebonyolítása és a szükséges engedély(ek) megszerzése Ajánlatkérő meghatalmazása alapján (pl.: tűzjelző rendszer). Felhívjuk a tisztelt Ajánlattevő figyelmét, hogy ahol a dokumentációban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás történik, az csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történik, és mellé minden alkalommal oda értendő a „vagy azzal egyenértékű" kifejezés is. Ajánlatot az előírt vagy az azzal műszaki paraméterei tekintetében egyenértékű termékekkel lehet tenni. Az építési beruházás nem engedély köteles építési beruházás. A további mennyiségi adatokat, a részletes minőségi- és műszaki elvárásokat a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező tervdokumentáció és az árazatlan költségvetés tartalmazza.
Interne KennungEKR002418742025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungEKR002418742025/1
Optionen
Beschreibung der OptionenOpcionális mennyiség: Ajánlatkérő az opcionális mennyiségek lehívására egy alkalommal jogosult az alábbiak szerint. Ajánlatkérő az ajánlatok bírálatát követően a legkedvezőbb érvényes ajánlat alapján megvizsgálja a fennmaradó fedezet összegét és ennek megfelelően dönt az opció lehívásáról, illetve a lehívandó opcionális tételekről és azok lehívandó mértékéről. Ajánlatkérő az opció lehívásáról és a lehívandó tételekről és azok mértékéről legkésőbb a szerződéskötés napján tájékoztatja a nyertes Ajánlattevőt. Opcionális tételek: • A meglévő műanyag nyílászárók cseréje korszerű műanyag nyílászárókra, felületük 149 m2. • Tetőablakok cseréje új fokozott hőszigetelésű tetőablakokra 129 m2-en a kapcsolódó kiegészítő munkákkal együtt. • Termosztatikus radiátorszelepekre történő csere mennyisége 81 db.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EKR002418742025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: EKR002418742025/1
Opciones: