See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MEDEDINGINGSPROCEDURE MET ONDERHANDELING VOOR HET BEHOUD EN DE ONTWIKKELING VAN DE TOEPASSING VOOR HET AANVRAGEN EN UITREIKEN VAN IDENTITEITSDOCUMENTEN, VERBLIJFSTITELS EN REISDOCUMENTEN
Beschreibung: Deze opdracht is een opdracht voor diensten met betrekking tot het behoud en de ontwikkeling van de computertoepassing geïnstalleerd op de infrastructuur van het Rijksregister, met als doel de productie en de uitreiking van identiteits- en reisdocumenten die identiteitsgegevens, certificaten en biometrische gegevens in het Rijksregister bevatten, te beheren.
Interne Kennung: RRN2/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RRN2/2025 - 1
Beschreibung: zie selectieleidraad kandidaten
Interne Kennung: 1