4500-2024 - Ergebnis
Niederlande – Möbel – NU Quadraam - Kantoormeubilair - Lyceum Elst, Beekdal Lyceum en Rivers
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Quadraam - Kantoormeubilair - Lyceum Elst, Beekdal Lyceum en Rivers
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van kantoormeubilair ten behoeve van het Lyceum Elst, Beekdal Lyceum en Rivers International School Arnhem, onderdeel van Quadraam. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS Kantoormeubilair.
Vorherige Bekanntmachung: 390427-2021
Interne Kennung: T53866
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Eerdere aankondiging: 390427-2021
Interne identificatiecode: T53866
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000