450020-2026 - Ergebnis
Polen – Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste – Sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby Zamawiającego - Działu Oczyszczalnia Ścieków
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż energii elektrycznej na potrzeby Zamawiającego - Działu Oczyszczalnia Ścieków
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług obrotu energii elektrycznej na potrzeby Działu Oczyszczalni Ścieków zlokalizowanej przy ul. Produkcyjnej 102, 15-680 w Białymstoku dla: a) Przyłącza nr 1 dla PPE: nr 590543510101338002 – moc przyłączeniowa 2 750 kW; b) Przyłącza nr 2 dla PPE: nr 590543510100961935 – moc przyłączeniowa 2 750 kW;
Vorherige Bekanntmachung359379-2026
Interne KennungRZ/DC/PO/46/2026- Sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby Zamawiającego - Działu Oczyszczalnia Ścieków
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZe względu na ograniczoną ilość znaków szczegółowe informacje zawarte są w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung, 71314200 Verwaltungsdienste für Energieversorgung, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług obrotu energii elektrycznej na potrzeby Działu Oczyszczalni Ścieków zlokalizowanej przy ul. Produkcyjnej 102, 15-680 w Białymstoku dla: a) Przyłącza nr 1 dla PPE: nr 590543510101338002 –moc przyłączeniowa 2 750 kW; b) Przyłącza nr 2 dla PPE: nr 590543510100961935 – moc przyłączeniowa 2 750 kW;
Interne KennungRZ/DC/PO/46/2026 - Sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby Zamawiającego - Działu Oczyszczalnia Ścieków