2. Verfahren
Verfahren
Titel: AV-middelen
Beschreibung: De Opdracht bestaat samengevat uit Ontwerpen, Leveren, Installatie, Programmeren, Afregelen, Beproeving, Opleveren, Opleiding, Onderhoud en beheer van de benodigde Audiovisuele middelen voor de raadzaal en overige ruimtes binnen de Turmac Cultuurfabriek. Tevens bestaat de Opdracht uit het afstemmen van deze werkzaamheden met Derden ten behoeve van het (doen) integreren van deze Audiovisuele middelen met bestaande en/of nieuwe (gebouw gebonden) installaties, meubilair en/of vaste inrichting, teneinde een correcte werking van de Audiovisuele middelen te kunnen garanderen. 641.000
Interne Kennung: Z/26/509089
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf, 50342000 Reparatur und Wartung von Audiogeräten, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Audiovisuele middelen gemeente Zevenaar
Beschreibung: De Opdracht bestaat samengevat uit Ontwerpen, Leveren, Installatie, Programmeren, Afregelen, Beproeving, Opleveren, Opleiding, Onderhoud en beheer van de benodigde audiovisuele middelen voor de raadzaal en overige ruimtes binnen de Turmac Cultuurfabriek. Tevens bestaat de Opdracht uit het afstemmen van deze werkzaamheden met Derden ten behoeve van het (doen) integreren van deze Audiovisuele middelen met bestaande en/of nieuwe (gebouw gebonden) installaties, meubilair en/of vaste inrichting, teneinde een correcte werking van de Audiovisuele middelen te kunnen garanderen. 641.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie paragraaf 2.8 van het Beschrijvend document
2. Procedure
Procedure
Title: AV-middelen
Internal identifier: Z/26/509089
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32321200 Audio-visual equipment
Additional classification (cpv): 32321300 Audio-visual materials, 50342000 Repair and maintenance services of audio equipment, 51310000 Installation services of radio, television, sound and video equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: