2. Verfahren
Verfahren
Titel: Subsidiesysteem
Beschreibung: De gemeente Nijkerk is voornemens een systeem af te nemen voor het verwerken van subsidies. 0
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De te leveren dienst (subsidiesysteem)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente Nijkerk is voornemens om een overeenkomst van vier jaar aan te gaan, met drie maal de optie deze te verlengen met twee jaar. De totale looptijd van de overeenkomst bedraagt dan tien jaar
2. Procedure
Procedure
Title: Subsidiesysteem
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: