See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Rzeczyca w okresie od 1 lipca 2026 r. do 30 czerwca 2028 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Rzeczyca o łącznej masie 1 850,0000 Mg (jeden tysiąc osiemset pięćdziesiąt ton). 2. Podana wartość jest wartością szacunkową i może ulec zmianie w skutek okoliczności, na które Zamawiający nie ma wpływu. 3. Z uwagi na możliwość zmiany bieżących potrzeb w trakcie realizacji umowy Zamawiający przewiduje zmniejszenie zakresu realizacji przedmiotu zamówienia poszczególnych części zamówienia powodującej zmianę wartości zawartych umów maksymalnie o 15%. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej OPZ, stanowi załącznik Nr 1 do SWZ. 4. Zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy pzp Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części zamówienia. 5. Zamówienie zostało podzielone na III części: 5.1. Część I zamówienia pn.: ,,Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Rzeczyca”: 5.2. Część II zamówienia pn.: ,,Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z gminnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (GPSZOK)” 5.3. Część III zamówienia pn. „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Urzędu Gminy w Rzeczycy, Gminnej Środowiskowej Hali Sportowej, ul. Mościckiego 10 oraz świetlic wiejskich na terenie Gminy Rzeczyca, 97-220 Rzeczyca w okresie 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r” 6. Przez cały czas realizacji zamówienia Wykonawca ma obowiązek dysponowania bazą magazynowo – transportową usytuowaną na terenie Gminy Rzeczyca lub w odległości nie większej niż 60 km od granic tej gminy. Baza powinna spełniać wszystkie wymogi rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w ofercie bazy magazynowo – transportowej; 7. Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usługi z wykorzystaniem pojazdów nisko i zeroemisyjnych zgodnie z art. 68 a ust. 1 ustawy z dnia 11 stycznia 2018 o elektromobilności i paliwach alternatywnych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1289).
Vorherige Bekanntmachung: 341126-2026
Interne Kennung: UG-RIZ.271.5.2026.JK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Rzeczyca
Beschreibung: 1.1.1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Rzeczyca, nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe. 1.1.2. Odpady będą odbierane z terenu wszystkich miejscowości Gminy Rzeczyca. Wykaz miejscowości, wraz z określeniem orientacyjnej liczby gospodarstw domowych zawiera OPZ.
Interne Kennung: UG-RIZ.271.5.2026.JK.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Los: LOT-0002
Titel: 2. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z gminnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (GPSZOK)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów z gminnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (GPSZOK). 2. GPSZOK znajduje się w dwóch lokalizacjach: w miejscowości Rzeczyca, ul. Mościckiego 10 oraz na terenie stanowiącym własność Gminy Rzeczyca, zlokalizowanym za marketem Dino na działce o numerze ewidencyjnym 813/1 obręb Rzeczyca w miejscowości Rzeczyca. 3. Odbiór odpadów z GPSZOK odbywać się będzie w miarę potrzeb na telefoniczne lub e-mailowe zgłoszenie przez Zamawiającego. Wykonawca odbierze odpady z GPSZOK w ciągu 7 dni od dnia dokonania zgłoszenia
Interne Kennung: UG-RIZ.271.5.2026.JK.2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0003
Titel: 3. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Urzędu Gminy w Rzeczycy, Gminnej Środowiskowej Hali Sportowej, ul. Mościckiego 10 oraz świetlic wiejskich na terenie Gminy Rzeczyca, 97-220 Rzeczyca w okresie 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Urzędu Gminy w Rzeczycy, Gminnej Środowiskowej Hali Sportowej, ul. Mościckiego 10 oraz świetlic wiejskich znajdujących się na terenie Gminy Rzeczyca, 97-220 Rzeczyca w okresie 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r. 2.Zamówienie obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych według poniższego zestawienia: • niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (kod odpadu 20 03 01) – 100,0000 Mg • odpadów z papieru i tektury (kod odpadu 15 01 01) – 30,0000 Mg • odpadów szkła (kod odpadu 15 01 07) – 10,0000 Mg • 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych – 10,0000 Mg • 20 02 01- odpady ulegające biodegradacji – 10,0000 Mg
Interne Kennung: UG-RIZ.271.5.2026.JK.3