See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af entreprisekontrakt vedr. fjernvarmeudrulning i Voel
Beschreibung: Ordregiver har til hensigt at gennemføre en udrulning af fjernvarme i Voel. Med dette udbud ønsker ordregiver at indhente tilbud på udførsel af anlægs-, smede-, muffe- og montagearbejder i forbindelse med fjernvarmeudrulningen. Projektet omfatter endvidere etablering af fjernvarmeforsyningsledning til Voel samt etablering af nyt distributionsnet inkl. stikledninger i Voel. Arbejdet udbydes i hovedentrepriseaftale.
Vorherige Bekanntmachung: 185210-2026
Interne Kennung: 674991
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232100 Nebenarbeiten für Wasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0000