2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch fabrycznie nowych średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w Małym Płocku i w Kątach.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w Małym Płocku i w Kątach. 2. Zamówienie podzielone jest na części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub dwie części. 1) Część 1: „Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Małym Płocku” – 1 szt. 2) Część 2: „Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kątach” – 1 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: 3.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), stanowią załączniki do niniejszej specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach, załącznik nr 8 do SWZ dla 1 części zamówienia, załącznik nr 9 do SWZ dla części 2 zamówienia). 3.2. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowią załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: OGPŚ.271.1.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: „Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Małym Płocku” – 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (część 1 zamówienia) jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Małym Płocku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), stanowiący załącznik nr 8 do SWZ; - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: „Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kątach” – 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (część 2 zamówienia) jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kątach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), stanowiący załącznik nr 9 do SWZ; - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2