See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UPOL – Doplnění AV techniky pro vybrané výukové prostory – rozděleno na části
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka AV techniky do vybraných učeben a poslucháren UPOL za účelem zajištění možnosti hybridní výuky. Předmět plnění – veřejná zakázka – je rozdělen na 5 částí. a) Část 1: Doplnění AV techniky pro vybrané výukové prostory CMTF b) Část 2: Drobná AV technika pro FF c) Část 3: Projektory do velkých přednáškových sálů FF d) Část 4: Drobná AV technika pro PdF I e) Část 5: Drobná AV technika pro PdF II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651000 Fotokameras, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32332300 Tonaufzeichnungsgeräte, 32322000 Multimediaausrüstung, 30237240 Webkamera, 32324000 Fernsehgeräte, 38652120 Videoprojektoren, 32270000 Digitale Übertragungsgeräte, 32333200 Camcorder, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 38652100 Vorführgeräte, 32332300 Tonaufzeichnungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Část 5: Drobná AV technika pro PdF II
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka drobné AV techniky pro Pedagogickou fakultu, financované z dotačního projektu „VIP UP Rozvoj vzdělávací infrastruktury a inovativních přístupů k výuce na UP v Olomouci“, reg. č. CZ.02.02.01/00/23_023/0009111.
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32332300 Tonaufzeichnungsgeräte
Los: LOT-0004
Titel: Část 4: Drobná AV technika pro PdF I
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka drobné AV techniky pro Pedagogickou fakultu, financované z dotačního projektu "Podpora doktorských studijních programů na Univerzitě Palackého v Olomouci“, reg. č. CZ.02.01.01/00/22_012/0006440.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 38652120 Videoprojektoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32333200 Camcorder, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Projektory do velkých přednáškových sálů FF
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka AV techniky do vybraných učeben a poslucháren Filosofické fakulty UPOL za účelem zajištění možnosti hybridní výuky.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0001
Titel: část 1: Doplnění AV techniky pro vybrané výukové prostory CMTF
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka AV techniky do vybraných učeben a poslucháren Cyrilometodějské teologické fakulty UPOL za účelem zajištění možnosti hybridní výuky.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 32270000 Digitale Übertragungsgeräte
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Drobná AV technika pro FF
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 32332300 Tonaufzeichnungsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651000 Fotokameras, 30237240 Webkamera, 32324000 Fernsehgeräte