450172-2026 - Wettbewerb
Belgien – Computeranlagen und Zubehör – Aankoop IT hardware
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAankoop IT hardware
BeschreibungNorth Sea Port wenst IT hardware aan te kopen. Hiervoor wordt uitgegaan van 2 types werkplekken elk met een specifieke uitrusting. Het toevoegen of vervangen van 1 of enkele onderdelen van het informaticapark mag niet leiden tot operationele problemen. Er wordt gestreefd naar standaardisatie in gebruik van IT materiaal voor een lagere beheerkost en vereenvoudiging van onze IT service aan de eindgebruiker. Daarom dienen alle aangeboden materialen compatibel te zijn met het huidige informaticapark. Dit moet de inschrijver duidelijk aantonen in zijn offerte.
Interne KennungPPP0L6-396/6086/2026-007
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2026-007_1