2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectuur Repository
Beschreibung: Gemeente Helmond is op zoek naar een leverancier voor het leveren van een softwareoplossing (SaaS) waarin de Bedrijfsarchitectuur kan worden vastgelegd (Architectuur Repository). Optioneel aangevuld met een SaaS-oplossing voor het vastleggen van BPMN Procesmodellen. Een overeenkomst voor de levering van de gevraagde SaaS oplossing voor een periode van 4 jaar, met optioneel de mogelijkheid om de overeenkomst tot twee maal met een periode van twee (2) jaar te verlengen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Architectuur Repository
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanvullend op de Architectuur Repository, is de gemeente ook op zoek naar een partij die software kan leveren voor BPMN procesmodellering. Deze functionaliteit wordt niet direct afgenomen, maar met het oog op de toekomst wil de gemeente deze wel uitvragen. De BPMN procesmodellering moet geïntegreerd zijn met de aangeboden Architectuur Repository. Dat kan middels een directe koppeling, integratie in dezelfde oplossing of middels een aanvullende module. Van belang is dat het leveren van deze aanvullende dienst geen complexiteit met zich meebrengt voor de eindgebruiker. Zodoende is de gemeente Helmond op zoek naar partijen die het totaalpakket kunnen leveren, dus naast een Architectuur Repository ook een oplossing bieden voor de BPMN procesmodellering.