2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lastbil 2 2026
Beschreibung: Köp av lastbil till Kumla kommuns gatuenhet.
Interne Kennung: 26/22
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Krav på varan/tjänsten
Beschreibung: Köp av lastbil
Interne Kennung: 1928876-0
Los: LOT-0002
Titel: Anbudsinbjudan/Leverantörskvalificering
Interne Kennung: 1928877-1
Los: LOT-0003
Titel: Generell del
Interne Kennung: 1928878-2
2. Procedure
Procedure
Title: Lastbil 2 2026
Internal identifier: 26/22
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34000000 Transport equipment and auxiliary products to transportation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Krav på varan/tjänsten
Description: Köp av lastbil
Internal identifier: 1928876-0
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 1928877-1
Lot: LOT-0003
Title: Generell del
Internal identifier: 1928878-2
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26/22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Köp av lastbil
Intern identifierare: 1928876-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 1928877-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 1928878-2