450219-2026 - Wettbewerb
Polen – Architekturentwurf – 155/PN/2026 Wykonanie wielobranżowej projektowej dokumentacji budowlanej na potrzeby przebudowy i rozbudowy zachodniej części budynku nr 9 na pomieszczenia Banku Tkanek i Komórek na terenie UCK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel155/PN/2026 Wykonanie wielobranżowej projektowej dokumentacji budowlanej na potrzeby przebudowy i rozbudowy zachodniej części budynku nr 9 na pomieszczenia Banku Tkanek i Komórek na terenie UCK
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wielobranżowej projektowej dokumentacji budowlanej na potrzeby przebudowy i rozbudowy zachodniej części budynku nr 9 na pomieszczenia Banku Tkanek i Komórek, na terenie Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku (UCK), wraz uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ i wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung155/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie wielobranżowej projektowej dokumentacji budowlanej na potrzeby przebudowy i rozbudowy zachodniej części budynku nr 9 na pomieszczenia Banku Tkanek i Komórek na terenie UCK
450219-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier155/PN/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
LotLOT-0001
450219-2026 - Hange
Poola – Arhitektuurialased projekteerimisteenused – 155/PN/2026 Wykonanie wielobranżowej projektowej dokumentacji budowlanej na potrzeby przebudowy i rozbudowy zachodniej części budynku nr 9 na pomieszczenia Banku Tkanek i Komórek na terenie UCK
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus155/PN/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 71220000 Arhitektuurialased projekteerimisteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused
5. Osa
OsaLOT-0001
450219-2026 - Verseny
Lengyelország – Építészeti tervezési szolgáltatások – 155/PN/2026 Wykonanie wielobranżowej projektowej dokumentacji budowlanej na potrzeby przebudowy i rozbudowy zachodniej części budynku nr 9 na pomieszczenia Banku Tkanek i Komórek na terenie UCK
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító155/PN/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
450219-2026 - Gara
Polonia – Servizi di progettazione architettonica – 155/PN/2026 Wykonanie wielobranżowej projektowej dokumentacji budowlanej na potrzeby przebudowy i rozbudowy zachodniej części budynku nr 9 na pomieszczenia Banku Tkanek i Komórek na terenie UCK
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno155/PN/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 71220000 Servizi di progettazione architettonica
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica
5. Lotto
LottoLOT-0001
450219-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius155/PN/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71220000 Architektūrinio projektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001