2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie aktualizacji i subskrypcji dla produktów Microsoft
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: - aktualizacja planu subskrypcji Office 365 E1 do planu Office 365 E3 dla 1650 użytkowników (lub równoważnych) - zakup subskrypcji Microsoft Entra plan P1 - zakup Software Assurance dla licencji MS SQL Server Enterprise Edition - zakup subskrypcji Microsoft SharePoint Subscription Edition
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72268000 Software supply services
5. Lot
Lot: LOT-0001