450240-2026 - Ergebnis
Polen – Busse – Dostawa fabrycznie nowego autobusu dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowego autobusu dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego autobusu na potrzeby Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje autobus fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2026 roku, pełnowartościowy oraz wolny od wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych) i prawnych. 3. Oznaczenie przedmiotu zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): Kod i nazwa CPV: 34121000-1 Autobusy i autokary
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji i wznowień