450261-2026 - Ergebnis
Polen – Schotter und Kleinschlag – Dostawa kruszywa – Nadleśnictwo Milicz, Leśnictwo Brzezie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa kruszywa – Nadleśnictwo Milicz, Leśnictwo Brzezie
BeschreibungZakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia są dostawy kruszywa w ramach zadania inwestycyjnego pn.: – „Modernizacja drogi leśnej PPOŻ nr 24”, na terenie leśnictwa Lasowice i Brzezie Nadleśnictwo Milicz. 2) Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień Publicznych (CPV): Główny kod CPV: 14212300-3 – kamień pokruszony lub rozłupany 3) Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawy do miejsca wbudowania (lokalizacji zadania inwestycyjnego) następujących materiałów: a) kruszywo łamane o uziarnieniu ciągłym frakcji 0/63 mm w ilości 7 470,0 ton, b) kruszywo łamane o uziarnieniu ciągłym frakcji 0/31,5 mm w ilości 8 440,0 ton, c) kruszywo łamane granitowe, o uziarnieniu ciągłym frakcji 0/5 mm w ilości 440,0 ton. 4) Zawilgocenie kruszywa łamanego wskazanego powyżej w momencie dostawy, nie może przekraczać 12%. 5) Pozostałe informacje zawarte są w Rozdziale 3 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung262283-2026
Interne KennungTZ.270.4.2026.PNU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenW stosunku do przedmiotu zamówienia Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy kruszywa takie same (analogiczne), jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą dostawy kruszywa analogiczne, jak opisane w SWZ (i wycenione przez Wykonawcę w Ofercie). W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać uruchomiona dodatkowa dostawa kruszywa wszystkich, niektórych lub jednej frakcji wskazanych w SWZ (i wycenionych przez Wykonawcę w Ofercie). Zamawiający nie jest zobowiązany do uruchomienie dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich uruchomienie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać uruchomione w ilości stanowiącej równowartość do 20 % wartości przedmiotu zamówienia określonej zgodnie z § 8 ust 1 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 8 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw uruchomionych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych frakcji kruszywa zawarte w Ofercie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia potrzeby zwiększenia dostaw kruszywa na skutek warunków glebowo - terenowych bądź atmosferycznych, (2) wystąpienia konieczności wprowadzenia zmian w dokumentacji projektowej realizowanego zadania inwestycyjnego, (3) braku możliwości realizowania zadania inwestycyjnego w związku z ujawnieniem wad i błędów w dokumentacji projektowej.