450265-2026 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa specjalistycznych wyrobów medycznych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych na rzecz Miejskiego Szpitala Zespolonego. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 79 części 3. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungDZP-382-20/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141220 Kanülen
5. Los
LosLOT-0001
Titelcz. 1 - Jednorazowy stapler okrężny
BeschreibungDostawa Jednorazowy stapler okrężny z łamanym kowadełkiem i potrójną linią zszywek ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 1
LosLOT-0002
Titelcz. 2 - Igły do akupunktury typ B
BeschreibungDostawa Igły do akupunktury typ B ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 2
LosLOT-0003
Titelcz. 3 - Uniwersalny jednorazowy stapler laparoskopowy z ładunkami i osłona
BeschreibungDostawa Uniwersalny jednorazowy stapler laparoskopowy z ładunkami i osłoną ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 3
LosLOT-0004
Titelcz. 4 - Zestaw do zabiegów bariatrycznych SG
BeschreibungDostawa Zestaw do zabiegów bariatrycznych SG ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 4
LosLOT-0005
Titelcz. 5 - Zestaw do zabiegów bariatrycznych GB
BeschreibungDostawa Zestaw do zabiegów bariatrycznych GB ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 5
LosLOT-0006
Titelcz. 6 - Jednorazowy automatyczny stapler liniowy z ładunkami
BeschreibungDostawa Jednorazowy automatyczny stapler liniowy z ładunkami ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 6
LosLOT-0007
Titelcz. 7- Laparoskopowe narzędzia bipolarne
Interne Kennungcz. 7
LosLOT-0008
Titelcz. 8 - Jednorazowa gruszka z sitem i zastawką antyzwrotną
BeschreibungDostawa Jednorazowa gruszka z sitem i zastawką antyzwrotną ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 8
LosLOT-0009
Titelcz. 9 - Rurka do wody do pompy płuczącej OFP
BeschreibungDostawa Rurka do wody do pompy płuczącej OFP ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 9
LosLOT-0010
Titelcz. 10 - Klipsownica hemostatyczna
BeschreibungDostawa Klipsownica hemostatyczna ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 10
LosLOT-0011
Titelcz. 11 - Linia pomiaru ciśnienia
BeschreibungDostawa Linia pomiaru ciśnienia ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 11
LosLOT-0012
Titelcz. 12 - Pistolet jednorazowy do biposji gruboigłowej
BeschreibungDostawa Pistolet jednorazowy do biposji gruboigłowej ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 12
LosLOT-0013
Titelcz. 13 - Endobag 1500 ml
BeschreibungDostawa Endobag 1500 ml ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 13
LosLOT-0014
Titelcz. 14 - Czujnik Rzutu, Zestaw do termodylucji przezpłucnej, Trójnik z termistorem, Wkłucie do tętnicy udowej
BeschreibungDostawa Czujnik Rzutu, Zestaw do termodylucji przezpłucnej, Trójnik z termistorem, Wkłucie do tętnicy udowej ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 14
LosLOT-0015
Titelcz. 15 - Czujnik/przetwornik do pomiaru OCŻ / IBP
BeschreibungDostawa Czujnik/przetwornik do pomiaru OCŻ / IBP ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 15
LosLOT-0016
Titelcz. 16 - Jednorazowa głowica i uszczelka do kaniuli
BeschreibungDostawa Jednorazowa głowica i uszczelka do kaniuli ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 16
LosLOT-0017
Titelcz. 17 - Elektroda pętlowa resektoskopów
BeschreibungDostawa Elektroda pętlowa resektoskopów ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 17
LosLOT-0018
Titelcz. 18- Klipsy tytanowe
BeschreibungDostawa Klipsy tytanowe ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 18
LosLOT-0019
Titelcz. 19- Zestaw do nefrostomii jednostopniowej
BeschreibungDostawa Zestaw do nefrostomii jednostopniowej ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 19
LosLOT-0020
Titelcz. 20 - Polimerowe klipsy naczyniowe
BeschreibungDostawa Polimerowe klipsy naczyniowe ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 20
LosLOT-0021
Titelcz. 21 - Igła Veressa jednorazowego użytku
BeschreibungDostawa Igła Veressa jednorazowego użytku ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 21
LosLOT-0022
Titelcz. 22 - Elektrody do resektoskopów
BeschreibungDostawa Elektrody do resektoskopów ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 22
LosLOT-0023
Titelcz. 23 - Pętle zapasowe
BeschreibungDostawa Pętle zapasowe ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 23
LosLOT-0024
Titelcz. 24 - Sterylna kulka, pętla do resektoskopu
BeschreibungDostawa Sterylna kulka, pętla do resektoskopu ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 24
LosLOT-0025
Titelcz. 25 - Prowadniki wiodące hydrofilne
BeschreibungDostawa Prowadniki wiodące hydrofilne ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 25
LosLOT-0026
Titelcz. 26 - nefrostomia dwustopniowa, igła do nakłucia nerki
BeschreibungDostawa nefrostomia dwustopniowa, igła do nakłucia nerki ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 26
LosLOT-0027
Titelcz. 27 - Igła do ostrzyknięć krwawiących naczyń
BeschreibungDostawa Igła do ostrzyknięć krwawiących naczyń ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 27
LosLOT-0028
Titelcz. 28 - Szczotki do czyszczenia kanału endoskopu
BeschreibungDostawa Szczotki do czyszczenia kanału endoskopu ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 28
LosLOT-0029
Titelcz. 29 - Pułapka do chwytania polipów
BeschreibungDostawa Pułapka do chwytania polipów ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 29
LosLOT-0030
Titelcz. 30 - Siatka do chwytania polipów
BeschreibungDostawa Siatka do chwytania polipów ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 30
LosLOT-0031
Titelcz. 31 - Ustnik jednorazowy dla dorosłych
BeschreibungDostawa Ustnik jednorazowy dla dorosłych ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 31
LosLOT-0032
Titelcz. 32 - Elektrody igłowe, 4-kanołowe i sonda bipolarna
BeschreibungDostawa Elektrody igłowe, 4-kanołowe i sonda bipolarna ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 32
LosLOT-0033
Titelcz. 33 - Elektroda stymulacyjna bipolarna
BeschreibungDostawa Elektroda stymulacyjna bipolarna ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 33
LosLOT-0034
Titelcz. 34 - Bronchoskopy jednorazowe
BeschreibungDostawa Bronchoskopy jednorazowe ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 34
LosLOT-0035
Titelcz. 35- Zestaw do GERD
BeschreibungDostawa Zestaw do GERD ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 35
LosLOT-0036
Titelcz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
BeschreibungDostawa Łyżka do laryngoskopu ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 36
LosLOT-0037
Titelcz. 37 - Jednorazowy system do irygacji URS, Ekstraktor kamieni, Koszulka dostępowa do litotrypsji
BeschreibungDostawa Jednorazowy system do irygacji URS, Ekstraktor kamieni, Koszulka dostępowa do litotrypsji ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 37
LosLOT-0038
Titelcz. 38 - Zestaw do wewnętrznego szynowania moczowodów długoterminowy
BeschreibungDostawa Zestaw do wewnętrznego szynowania moczowodów długoterminowy ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 38
LosLOT-0039
Titelcz. 39 - Jednorazowe kleszcze biopsyjne
BeschreibungDostawa Jednorazowe kleszcze biopsyjne ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 39
LosLOT-0040
Titelcz. 40 - Jednorazowe kleszcze biopsyjne kolonoskopowe
BeschreibungDostawa Jednorazowe kleszcze biopsyjne kolonoskopowe ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 40
LosLOT-0041
Titelcz. 41 - Worek laparoskopowy
BeschreibungDostawa Worek laparoskopowy ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 41
LosLOT-0042
Titelcz. 42 - Prowadnik nitinolowy
BeschreibungDostawa Prowadnik nitinolowy ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 42
LosLOT-0043
Titelcz. 43 - Jednorazowy noworodkowy układ oddechowy
Interne Kennungcz. 43
LosLOT-0044
Titelcz. 44 - Zestaw do szynowania wewnętrznego moczowodów
BeschreibungDostawa Zestaw do szynowania wewnętrznego moczowodów ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 44
LosLOT-0045
Titelcz. 45 - Zestaw do mocowania siatki
BeschreibungDostawa Zestaw do mocowania siatki ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 45
LosLOT-0046
Titelcz. 46 - Balon hemostatyczny typ Bakri
BeschreibungDostawa Balon hemostatyczny typ Bakri ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 46
LosLOT-0047
Titelcz. 47 - Zestaw do konikopunkcji typu Quicktrach II dla dorosłych
BeschreibungDostawa Zestaw do konikopunkcji typu Quicktrach II dla dorosłych ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 47
LosLOT-0048
Titelcz. 48 - Jednorazowy układ oddechowy i kaniula nosowa
BeschreibungDostawa Jednorazowy układ oddechowy i kaniula nosowa ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 48
LosLOT-0049
Titelcz. 49 - Proteza samorozprężalna do zamykania przetok lub perforacji, Prowadnik do przełyku
BeschreibungDostawa Proteza samorozprężalna do zamykania przetok lub perforacji, Prowadnik do przełyku ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 49
LosLOT-0050
Titelcz. 50 - Zestaw wymienny do nefrostomii z kranikiem
BeschreibungDostawa Zestaw wymienny do nefrostomii z kranikiem ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 50
LosLOT-0051
Titelcz. 51- Zestaw do wewnętrznego szynowania moczowodów długoterminowy
Interne Kennungcz. 51
LosLOT-0052
Titelcz. 52 - Jednorazowa łyżka do bardzo trudnej intubacji
BeschreibungDostawa Jednorazowa łyżka do bardzo trudnej intubacji ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 52
LosLOT-0053
Titelcz. 53 - Igła punkcyjna do jajników
BeschreibungDostawa Igła punkcyjna do jajników ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 53
LosLOT-0054
Titelcz. 54 - Prowadnik Lunderquista
BeschreibungDostawa Prowadnik Lunderquista ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 54
LosLOT-0055
Titelcz. 55 - Jednorazowy trokar żebrowany atraumatycznie
BeschreibungDostawa Jednorazowy trokar żebrowany atraumatycznie ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 55
LosLOT-0056
Titelcz. 56 - Jednorazowa końcówka ssąco-płucząca do laparoskopii typu Elefant
BeschreibungDostawa Jednorazowa końcówka ssąco-płucząca do laparoskopii typu Elefant ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 56
LosLOT-0057
Titelcz. 57 - Dren do oddymiania jednorazowego użytku
BeschreibungDostawa Dren do oddymiania jednorazowego użytku ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 57
LosLOT-0058
Titelcz. 58 - Sonda agronowa giętka
BeschreibungDostawa Sonda agronowa giętka ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 58
LosLOT-0059
Titelcz. 59 - Endoskopowy przyrząd hemostatyczny
BeschreibungDostawa Endoskopowy przyrząd hemostatyczny ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 59
LosLOT-0060
Titelcz. 60 - Jednorazowa sonda endoskopowa gietka
BeschreibungDostawa Jednorazowa sonda endoskopowa gietka ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 60
LosLOT-0061
Titelcz. 61 - Drut stomatologiczny
BeschreibungDostawa Drut stomatologiczny ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 61
LosLOT-0062
Titelcz. 62 - Jednorazowe filtry do ssaka
BeschreibungDostawa Jednorazowe filtry do ssaka ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 62
LosLOT-0063
Titelcz. 63 - Cewnik do rozpylania typu standard
BeschreibungDostawa Cewnik do rozpylania typu standard ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 63
LosLOT-0064
Titelcz. 64 - Zestaw zaworów do endoskopów
BeschreibungDostawa Zestaw zaworów do endoskopów ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 64
LosLOT-0065
Titelcz. 65 - Rozszerzadła do cewki męskiej
BeschreibungDostawa Rozszerzadła do cewki męskiej ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 65
LosLOT-0066
Titelcz. 66 - Pistolet biopsyjny jednorazowego użytku
BeschreibungDostawa Pistolet biopsyjny jednorazowego użytku ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 66
LosLOT-0067
Titelcz. 67 - Jednorazowy układ oddechowy z generatorem, Komora nawilżacza, Łącznik – adapter do funkcji +nCPAP
BeschreibungDostawa Jednorazowy układ oddechowy z generatorem, Komora nawilżacza, Łącznik – adapter do funkcji +nCPAP ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 67
LosLOT-0068
Titelcz. 68 - Viscoelastic Cannula
BeschreibungDostawa Viscoelastic Cannula- kaniula jednorazowe do viscoelastyku ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 68
LosLOT-0069
Titelcz. 69 - Ostrza do napędu DeSOUTTER MEDICAL
BeschreibungDostawa Ostrza do napędu DeSOUTTER MEDICAL ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 69
LosLOT-0070
Titelcz. 70 - Jednorazowy stapler liniowy zamykająco-tnący z ładunkiem
BeschreibungDostawa Jednorazowy stapler liniowy zamykająco-tnący z ładunkiem ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 70
LosLOT-0071
Titelcz. 71 - Balon przeznaczony do terapii otyłości z zestawem do usuwania
BeschreibungDostawa Balon przeznaczony do terapii otyłości z zestawem do usuwania ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 71
LosLOT-0072
Titelcz. 72 - Syntetyczny materiał kościozastępczy
BeschreibungDostawa Syntetyczny materiał kościozastępczy ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 72
LosLOT-0073
Titelcz. 73 - Elektroda pętlowa tnąca bipolarna
BeschreibungDostawa Elektroda pętlowa tnąca bipolarna ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 73
LosLOT-0074
Titelcz. 74 - Filtr przeciwbakteryjny/przeciwwirusowy, obwód dwuramienny, i jednoramienny
BeschreibungDostawa Filtr przeciwbakteryjny/przeciwwirusowy, obwód dwuramienny, i jednoramienny ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 74
LosLOT-0075
Titelcz. 75 - Komory do testów płatkowych typu IQ Ultra, Zestaw substancji testowych
BeschreibungDostawa Komory do testów płatkowych typu IQ Ultra, Zestaw substancji testowych ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 75
LosLOT-0076
Titelcz. 76 - Kleszcze chwytające jednorazowego użytku, Pętla do polipektomii jednorazowego użytku
BeschreibungDostawa Kleszcze chwytające jednorazowego użytku, Pętla do polipektomii jednorazowego użytku ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 76
LosLOT-0077
Titelcz. 77 - Kleszcze do tamowania krwawień poprzez koagulację
BeschreibungDostawa kleszcze do tamowania krwawień poprzez koagulację ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 77
LosLOT-0078
Titelcz. 78 - Ustnik jednorazowy endoskopowy dla dzieci
BeschreibungDostawa Ustnik jednorazowy endoskopowy dla dzieci ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 78
LosLOT-0079
Titelcz. 79 - Prowadnik uniwersalny- do zabiegów prostych i w naczyniach o krętej anatomii, zabiegów w ciasnych zmianach, oraz dostępu Retrograde
BeschreibungDostawa Prowadnik uniwersalny- do zabiegów prostych i w naczyniach o krętej anatomii, zabiegów w ciasnych zmianach, oraz dostępu Retrograde ,Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennungcz. 79
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZP-382-20/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές, 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα, 33141320 Ιατρικές βελόνες, 33141220 Σωληνίσκοι
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: cz. 2 - Igły do akupunktury typ B
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: cz. 10 - Klipsownica hemostatyczna
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: cz. 11 - Linia pomiaru ciśnienia
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 11
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 13
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 14
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 15
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 16
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 17
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: cz. 18- Klipsy tytanowe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 18
Παρτίδα: LOT-0019
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 19
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 20
Παρτίδα: LOT-0021
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 21
Παρτίδα: LOT-0022
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 22
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: cz. 23 - Pętle zapasowe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 23
Παρτίδα: LOT-0024
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 24
Παρτίδα: LOT-0025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 25
Παρτίδα: LOT-0026
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 26
Παρτίδα: LOT-0027
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 27
Παρτίδα: LOT-0028
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 28
Παρτίδα: LOT-0029
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 29
Παρτίδα: LOT-0030
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 30
Παρτίδα: LOT-0031
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 31
Παρτίδα: LOT-0032
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 32
Παρτίδα: LOT-0033
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 33
Παρτίδα: LOT-0034
Τίτλος: cz. 34 - Bronchoskopy jednorazowe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 34
Παρτίδα: LOT-0035
Τίτλος: cz. 35- Zestaw do GERD
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 35
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 36
Παρτίδα: LOT-0037
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 37
Παρτίδα: LOT-0038
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 38
Παρτίδα: LOT-0039
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 39
Παρτίδα: LOT-0040
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 40
Παρτίδα: LOT-0041
Τίτλος: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 41
Παρτίδα: LOT-0042
Τίτλος: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 42
Παρτίδα: LOT-0043
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 43
Παρτίδα: LOT-0044
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 44
Παρτίδα: LOT-0045
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 45
Παρτίδα: LOT-0046
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 46
Παρτίδα: LOT-0047
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 47
Παρτίδα: LOT-0048
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 48
Παρτίδα: LOT-0049
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 49
Παρτίδα: LOT-0050
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 50
Παρτίδα: LOT-0051
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 51
Παρτίδα: LOT-0052
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 52
Παρτίδα: LOT-0053
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 53
Παρτίδα: LOT-0054
Τίτλος: cz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 54
Παρτίδα: LOT-0055
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 55
Παρτίδα: LOT-0056
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 56
Παρτίδα: LOT-0057
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 57
Παρτίδα: LOT-0058
Τίτλος: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 58
Παρτίδα: LOT-0059
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 59
Παρτίδα: LOT-0060
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 60
Παρτίδα: LOT-0061
Τίτλος: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 61
Παρτίδα: LOT-0062
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 62
Παρτίδα: LOT-0063
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 63
Παρτίδα: LOT-0064
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 64
Παρτίδα: LOT-0065
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 65
Παρτίδα: LOT-0066
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 66
Παρτίδα: LOT-0067
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 67
Παρτίδα: LOT-0068
Τίτλος: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 68
Παρτίδα: LOT-0069
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 69
Παρτίδα: LOT-0070
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 70
Παρτίδα: LOT-0071
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 71
Παρτίδα: LOT-0072
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 72
Παρτίδα: LOT-0073
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 73
Παρτίδα: LOT-0074
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 74
Παρτίδα: LOT-0075
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 75
Παρτίδα: LOT-0076
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 76
Παρτίδα: LOT-0077
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 77
Παρτίδα: LOT-0078
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 78
Παρτίδα: LOT-0079
Εσωτερικό αναγνωριστικό: cz. 79
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZP-382-20/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 33140000 Medical consumables, 33141320 Medical needles, 33141220 Cannulae
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: cz. 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: cz. 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: cz. 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: cz. 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: cz. 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: cz. 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: cz. 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: cz. 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: cz. 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: cz. 10
Lot: LOT-0011
Title: cz. 11 - Linia pomiaru ciśnienia
Internal identifier: cz. 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: cz. 12
Lot: LOT-0013
Title: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Internal identifier: cz. 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: cz. 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: cz. 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: cz. 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: cz. 17
Lot: LOT-0018
Title: cz. 18- Klipsy tytanowe
Internal identifier: cz. 18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: cz. 19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: cz. 20
Lot: LOT-0021
Internal identifier: cz. 21
Lot: LOT-0022
Internal identifier: cz. 22
Lot: LOT-0023
Title: cz. 23 - Pętle zapasowe
Internal identifier: cz. 23
Lot: LOT-0024
Internal identifier: cz. 24
Lot: LOT-0025
Internal identifier: cz. 25
Lot: LOT-0026
Internal identifier: cz. 26
Lot: LOT-0027
Internal identifier: cz. 27
Lot: LOT-0028
Internal identifier: cz. 28
Lot: LOT-0029
Internal identifier: cz. 29
Lot: LOT-0030
Internal identifier: cz. 30
Lot: LOT-0031
Internal identifier: cz. 31
Lot: LOT-0032
Internal identifier: cz. 32
Lot: LOT-0033
Internal identifier: cz. 33
Lot: LOT-0034
Internal identifier: cz. 34
Lot: LOT-0035
Title: cz. 35- Zestaw do GERD
Internal identifier: cz. 35
Lot: LOT-0036
Title: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Internal identifier: cz. 36
Lot: LOT-0037
Internal identifier: cz. 37
Lot: LOT-0038
Internal identifier: cz. 38
Lot: LOT-0039
Internal identifier: cz. 39
Lot: LOT-0040
Internal identifier: cz. 40
Lot: LOT-0041
Title: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Internal identifier: cz. 41
Lot: LOT-0042
Title: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Internal identifier: cz. 42
Lot: LOT-0043
Internal identifier: cz. 43
Lot: LOT-0044
Internal identifier: cz. 44
Lot: LOT-0045
Internal identifier: cz. 45
Lot: LOT-0046
Internal identifier: cz. 46
Lot: LOT-0047
Internal identifier: cz. 47
Lot: LOT-0048
Internal identifier: cz. 48
Lot: LOT-0049
Internal identifier: cz. 49
Lot: LOT-0050
Internal identifier: cz. 50
Lot: LOT-0051
Internal identifier: cz. 51
Lot: LOT-0052
Internal identifier: cz. 52
Lot: LOT-0053
Internal identifier: cz. 53
Lot: LOT-0054
Title: cz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Internal identifier: cz. 54
Lot: LOT-0055
Internal identifier: cz. 55
Lot: LOT-0056
Internal identifier: cz. 56
Lot: LOT-0057
Internal identifier: cz. 57
Lot: LOT-0058
Title: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Internal identifier: cz. 58
Lot: LOT-0059
Internal identifier: cz. 59
Lot: LOT-0060
Internal identifier: cz. 60
Lot: LOT-0061
Title: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Internal identifier: cz. 61
Lot: LOT-0062
Internal identifier: cz. 62
Lot: LOT-0063
Internal identifier: cz. 63
Lot: LOT-0064
Internal identifier: cz. 64
Lot: LOT-0065
Internal identifier: cz. 65
Lot: LOT-0066
Internal identifier: cz. 66
Lot: LOT-0067
Internal identifier: cz. 67
Lot: LOT-0068
Title: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Internal identifier: cz. 68
Lot: LOT-0069
Internal identifier: cz. 69
Lot: LOT-0070
Internal identifier: cz. 70
Lot: LOT-0071
Internal identifier: cz. 71
Lot: LOT-0072
Internal identifier: cz. 72
Lot: LOT-0073
Internal identifier: cz. 73
Lot: LOT-0074
Internal identifier: cz. 74
Lot: LOT-0075
Internal identifier: cz. 75
Lot: LOT-0076
Internal identifier: cz. 76
Lot: LOT-0077
Internal identifier: cz. 77
Lot: LOT-0078
Internal identifier: cz. 78
Lot: LOT-0079
Internal identifier: cz. 79
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DZP-382-20/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
Clasificación adicional (cpv): 33100000 Equipamiento médico, 33140000 Material médico fungible, 33141320 Agujas para uso médico, 33141220 Cánulas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: cz. 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: cz. 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: cz. 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: cz. 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: cz. 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: cz. 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: cz. 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: cz. 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: cz. 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: cz. 10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: cz. 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: cz. 12
Lote: LOT-0013
Título: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Identificador interno: cz. 13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: cz. 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: cz. 15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: cz. 16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: cz. 17
Lote: LOT-0018
Título: cz. 18- Klipsy tytanowe
Identificador interno: cz. 18
Lote: LOT-0019
Identificador interno: cz. 19
Lote: LOT-0020
Identificador interno: cz. 20
Lote: LOT-0021
Identificador interno: cz. 21
Lote: LOT-0022
Identificador interno: cz. 22
Lote: LOT-0023
Título: cz. 23 - Pętle zapasowe
Identificador interno: cz. 23
Lote: LOT-0024
Identificador interno: cz. 24
Lote: LOT-0025
Identificador interno: cz. 25
Lote: LOT-0026
Identificador interno: cz. 26
Lote: LOT-0027
Identificador interno: cz. 27
Lote: LOT-0028
Identificador interno: cz. 28
Lote: LOT-0029
Identificador interno: cz. 29
Lote: LOT-0030
Identificador interno: cz. 30
Lote: LOT-0031
Identificador interno: cz. 31
Lote: LOT-0032
Identificador interno: cz. 32
Lote: LOT-0033
Identificador interno: cz. 33
Lote: LOT-0034
Identificador interno: cz. 34
Lote: LOT-0035
Título: cz. 35- Zestaw do GERD
Identificador interno: cz. 35
Lote: LOT-0036
Título: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Identificador interno: cz. 36
Lote: LOT-0037
Identificador interno: cz. 37
Lote: LOT-0038
Identificador interno: cz. 38
Lote: LOT-0039
Identificador interno: cz. 39
Lote: LOT-0040
Identificador interno: cz. 40
Lote: LOT-0041
Título: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Identificador interno: cz. 41
Lote: LOT-0042
Título: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Identificador interno: cz. 42
Lote: LOT-0043
Identificador interno: cz. 43
Lote: LOT-0044
Identificador interno: cz. 44
Lote: LOT-0045
Identificador interno: cz. 45
Lote: LOT-0046
Identificador interno: cz. 46
Lote: LOT-0047
Identificador interno: cz. 47
Lote: LOT-0048
Identificador interno: cz. 48
Lote: LOT-0049
Identificador interno: cz. 49
Lote: LOT-0050
Identificador interno: cz. 50
Lote: LOT-0051
Identificador interno: cz. 51
Lote: LOT-0052
Identificador interno: cz. 52
Lote: LOT-0053
Identificador interno: cz. 53
Lote: LOT-0054
Título: cz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Identificador interno: cz. 54
Lote: LOT-0055
Identificador interno: cz. 55
Lote: LOT-0056
Identificador interno: cz. 56
Lote: LOT-0057
Identificador interno: cz. 57
Lote: LOT-0058
Título: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Identificador interno: cz. 58
Lote: LOT-0059
Identificador interno: cz. 59
Lote: LOT-0060
Identificador interno: cz. 60
Lote: LOT-0061
Título: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Identificador interno: cz. 61
Lote: LOT-0062
Identificador interno: cz. 62
Lote: LOT-0063
Identificador interno: cz. 63
Lote: LOT-0064
Identificador interno: cz. 64
Lote: LOT-0065
Identificador interno: cz. 65
Lote: LOT-0066
Identificador interno: cz. 66
Lote: LOT-0067
Identificador interno: cz. 67
Lote: LOT-0068
Título: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Identificador interno: cz. 68
Lote: LOT-0069
Identificador interno: cz. 69
Lote: LOT-0070
Identificador interno: cz. 70
Lote: LOT-0071
Identificador interno: cz. 71
Lote: LOT-0072
Identificador interno: cz. 72
Lote: LOT-0073
Identificador interno: cz. 73
Lote: LOT-0074
Identificador interno: cz. 74
Lote: LOT-0075
Identificador interno: cz. 75
Lote: LOT-0076
Identificador interno: cz. 76
Lote: LOT-0077
Identificador interno: cz. 77
Lote: LOT-0078
Identificador interno: cz. 78
Lote: LOT-0079
Identificador interno: cz. 79
450265-2026 - Hange
Poola – Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted – Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusDZP-382-20/26
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
Täiendav liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed, 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad, 33141320 Meditsiinilised nõelad, 33141220 Kanüülid
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnuscz. 1
OsaLOT-0002
Sisemine tunnuscz. 2
OsaLOT-0003
Sisemine tunnuscz. 3
OsaLOT-0004
Sisemine tunnuscz. 4
OsaLOT-0005
Sisemine tunnuscz. 5
OsaLOT-0006
Sisemine tunnuscz. 6
OsaLOT-0007
Sisemine tunnuscz. 7
OsaLOT-0008
Sisemine tunnuscz. 8
OsaLOT-0009
Sisemine tunnuscz. 9
OsaLOT-0010
Sisemine tunnuscz. 10
OsaLOT-0011
Sisemine tunnuscz. 11
OsaLOT-0012
Sisemine tunnuscz. 12
OsaLOT-0013
Pealkiricz. 13 - Endobag 1500 ml
Sisemine tunnuscz. 13
OsaLOT-0014
Sisemine tunnuscz. 14
OsaLOT-0015
Sisemine tunnuscz. 15
OsaLOT-0016
Sisemine tunnuscz. 16
OsaLOT-0017
Sisemine tunnuscz. 17
OsaLOT-0018
Pealkiricz. 18- Klipsy tytanowe
Sisemine tunnuscz. 18
OsaLOT-0019
Sisemine tunnuscz. 19
OsaLOT-0020
Sisemine tunnuscz. 20
OsaLOT-0021
Sisemine tunnuscz. 21
OsaLOT-0022
Sisemine tunnuscz. 22
OsaLOT-0023
Pealkiricz. 23 - Pętle zapasowe
Sisemine tunnuscz. 23
OsaLOT-0024
Sisemine tunnuscz. 24
OsaLOT-0025
Sisemine tunnuscz. 25
OsaLOT-0026
Sisemine tunnuscz. 26
OsaLOT-0027
Sisemine tunnuscz. 27
OsaLOT-0028
Sisemine tunnuscz. 28
OsaLOT-0029
Sisemine tunnuscz. 29
OsaLOT-0030
Sisemine tunnuscz. 30
OsaLOT-0031
Sisemine tunnuscz. 31
OsaLOT-0032
Sisemine tunnuscz. 32
OsaLOT-0033
Sisemine tunnuscz. 33
OsaLOT-0034
Sisemine tunnuscz. 34
OsaLOT-0035
Pealkiricz. 35- Zestaw do GERD
Sisemine tunnuscz. 35
OsaLOT-0036
Pealkiricz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Sisemine tunnuscz. 36
OsaLOT-0037
Sisemine tunnuscz. 37
OsaLOT-0038
Sisemine tunnuscz. 38
OsaLOT-0039
Sisemine tunnuscz. 39
OsaLOT-0040
Sisemine tunnuscz. 40
OsaLOT-0041
Pealkiricz. 41 - Worek laparoskopowy
Sisemine tunnuscz. 41
OsaLOT-0042
Pealkiricz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Sisemine tunnuscz. 42
OsaLOT-0043
Sisemine tunnuscz. 43
OsaLOT-0044
Sisemine tunnuscz. 44
OsaLOT-0045
Sisemine tunnuscz. 45
OsaLOT-0046
Sisemine tunnuscz. 46
OsaLOT-0047
Sisemine tunnuscz. 47
OsaLOT-0048
Sisemine tunnuscz. 48
OsaLOT-0049
Sisemine tunnuscz. 49
OsaLOT-0050
Sisemine tunnuscz. 50
OsaLOT-0051
Sisemine tunnuscz. 51
OsaLOT-0052
Sisemine tunnuscz. 52
OsaLOT-0053
Sisemine tunnuscz. 53
OsaLOT-0054
Pealkiricz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Sisemine tunnuscz. 54
OsaLOT-0055
Sisemine tunnuscz. 55
OsaLOT-0056
Sisemine tunnuscz. 56
OsaLOT-0057
Sisemine tunnuscz. 57
OsaLOT-0058
Pealkiricz. 58 - Sonda agronowa giętka
Sisemine tunnuscz. 58
OsaLOT-0059
Sisemine tunnuscz. 59
OsaLOT-0060
Sisemine tunnuscz. 60
OsaLOT-0061
Pealkiricz. 61 - Drut stomatologiczny
Sisemine tunnuscz. 61
OsaLOT-0062
Sisemine tunnuscz. 62
OsaLOT-0063
Sisemine tunnuscz. 63
OsaLOT-0064
Sisemine tunnuscz. 64
OsaLOT-0065
Sisemine tunnuscz. 65
OsaLOT-0066
Sisemine tunnuscz. 66
OsaLOT-0067
Sisemine tunnuscz. 67
OsaLOT-0068
Pealkiricz. 68 - Viscoelastic Cannula
Sisemine tunnuscz. 68
OsaLOT-0069
Sisemine tunnuscz. 69
OsaLOT-0070
Sisemine tunnuscz. 70
OsaLOT-0071
Sisemine tunnuscz. 71
OsaLOT-0072
Sisemine tunnuscz. 72
OsaLOT-0073
Sisemine tunnuscz. 73
OsaLOT-0074
Sisemine tunnuscz. 74
OsaLOT-0075
Sisemine tunnuscz. 75
OsaLOT-0076
Sisemine tunnuscz. 76
OsaLOT-0077
Sisemine tunnuscz. 77
OsaLOT-0078
Sisemine tunnuscz. 78
OsaLOT-0079
Sisemine tunnuscz. 79
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZP-382-20/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet, 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet, 33141320 Injektioneulat, 33141220 Kanyylit
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: cz. 1
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: cz. 2
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: cz. 3
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: cz. 4
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: cz. 5
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: cz. 6
Osa: LOT-0007
Sisäinen tunniste: cz. 7
Osa: LOT-0008
Sisäinen tunniste: cz. 8
Osa: LOT-0009
Sisäinen tunniste: cz. 9
Osa: LOT-0010
Sisäinen tunniste: cz. 10
Osa: LOT-0011
Sisäinen tunniste: cz. 11
Osa: LOT-0012
Sisäinen tunniste: cz. 12
Osa: LOT-0013
Ilmoituksen nimi: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Sisäinen tunniste: cz. 13
Osa: LOT-0014
Sisäinen tunniste: cz. 14
Osa: LOT-0015
Sisäinen tunniste: cz. 15
Osa: LOT-0016
Sisäinen tunniste: cz. 16
Osa: LOT-0017
Sisäinen tunniste: cz. 17
Osa: LOT-0018
Ilmoituksen nimi: cz. 18- Klipsy tytanowe
Sisäinen tunniste: cz. 18
Osa: LOT-0019
Sisäinen tunniste: cz. 19
Osa: LOT-0020
Sisäinen tunniste: cz. 20
Osa: LOT-0021
Sisäinen tunniste: cz. 21
Osa: LOT-0022
Sisäinen tunniste: cz. 22
Osa: LOT-0023
Ilmoituksen nimi: cz. 23 - Pętle zapasowe
Sisäinen tunniste: cz. 23
Osa: LOT-0024
Sisäinen tunniste: cz. 24
Osa: LOT-0025
Sisäinen tunniste: cz. 25
Osa: LOT-0026
Sisäinen tunniste: cz. 26
Osa: LOT-0027
Sisäinen tunniste: cz. 27
Osa: LOT-0028
Sisäinen tunniste: cz. 28
Osa: LOT-0029
Sisäinen tunniste: cz. 29
Osa: LOT-0030
Sisäinen tunniste: cz. 30
Osa: LOT-0031
Sisäinen tunniste: cz. 31
Osa: LOT-0032
Sisäinen tunniste: cz. 32
Osa: LOT-0033
Sisäinen tunniste: cz. 33
Osa: LOT-0034
Sisäinen tunniste: cz. 34
Osa: LOT-0035
Ilmoituksen nimi: cz. 35- Zestaw do GERD
Sisäinen tunniste: cz. 35
Osa: LOT-0036
Ilmoituksen nimi: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Sisäinen tunniste: cz. 36
Osa: LOT-0037
Sisäinen tunniste: cz. 37
Osa: LOT-0038
Sisäinen tunniste: cz. 38
Osa: LOT-0039
Sisäinen tunniste: cz. 39
Osa: LOT-0040
Sisäinen tunniste: cz. 40
Osa: LOT-0041
Ilmoituksen nimi: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Sisäinen tunniste: cz. 41
Osa: LOT-0042
Ilmoituksen nimi: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Sisäinen tunniste: cz. 42
Osa: LOT-0043
Sisäinen tunniste: cz. 43
Osa: LOT-0044
Sisäinen tunniste: cz. 44
Osa: LOT-0045
Sisäinen tunniste: cz. 45
Osa: LOT-0046
Sisäinen tunniste: cz. 46
Osa: LOT-0047
Sisäinen tunniste: cz. 47
Osa: LOT-0048
Sisäinen tunniste: cz. 48
Osa: LOT-0049
Sisäinen tunniste: cz. 49
Osa: LOT-0050
Sisäinen tunniste: cz. 50
Osa: LOT-0051
Sisäinen tunniste: cz. 51
Osa: LOT-0052
Sisäinen tunniste: cz. 52
Osa: LOT-0053
Sisäinen tunniste: cz. 53
Osa: LOT-0054
Ilmoituksen nimi: cz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Sisäinen tunniste: cz. 54
Osa: LOT-0055
Sisäinen tunniste: cz. 55
Osa: LOT-0056
Sisäinen tunniste: cz. 56
Osa: LOT-0057
Sisäinen tunniste: cz. 57
Osa: LOT-0058
Ilmoituksen nimi: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Sisäinen tunniste: cz. 58
Osa: LOT-0059
Sisäinen tunniste: cz. 59
Osa: LOT-0060
Sisäinen tunniste: cz. 60
Osa: LOT-0061
Ilmoituksen nimi: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Sisäinen tunniste: cz. 61
Osa: LOT-0062
Sisäinen tunniste: cz. 62
Osa: LOT-0063
Sisäinen tunniste: cz. 63
Osa: LOT-0064
Sisäinen tunniste: cz. 64
Osa: LOT-0065
Sisäinen tunniste: cz. 65
Osa: LOT-0066
Sisäinen tunniste: cz. 66
Osa: LOT-0067
Sisäinen tunniste: cz. 67
Osa: LOT-0068
Ilmoituksen nimi: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Sisäinen tunniste: cz. 68
Osa: LOT-0069
Sisäinen tunniste: cz. 69
Osa: LOT-0070
Sisäinen tunniste: cz. 70
Osa: LOT-0071
Sisäinen tunniste: cz. 71
Osa: LOT-0072
Sisäinen tunniste: cz. 72
Osa: LOT-0073
Sisäinen tunniste: cz. 73
Osa: LOT-0074
Sisäinen tunniste: cz. 74
Osa: LOT-0075
Sisäinen tunniste: cz. 75
Osa: LOT-0076
Sisäinen tunniste: cz. 76
Osa: LOT-0077
Sisäinen tunniste: cz. 77
Osa: LOT-0078
Sisäinen tunniste: cz. 78
Osa: LOT-0079
Sisäinen tunniste: cz. 79
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DZP-382-20/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers
Nomenclature complémentaire (cpv): 33100000 Équipements médicaux, 33140000 Consommables médicaux, 33141320 Aiguilles à usage médical, 33141220 Canules
Identifiant interne: cz. 1
Identifiant interne: cz. 2
Identifiant interne: cz. 3
Identifiant interne: cz. 4
Identifiant interne: cz. 5
Identifiant interne: cz. 6
Identifiant interne: cz. 7
Identifiant interne: cz. 8
Identifiant interne: cz. 9
Identifiant interne: cz. 10
Titre: cz. 11 - Linia pomiaru ciśnienia
Identifiant interne: cz. 11
Identifiant interne: cz. 12
Titre: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Identifiant interne: cz. 13
Identifiant interne: cz. 14
Identifiant interne: cz. 15
Identifiant interne: cz. 16
Identifiant interne: cz. 17
Titre: cz. 18- Klipsy tytanowe
Identifiant interne: cz. 18
Identifiant interne: cz. 19
Identifiant interne: cz. 20
Identifiant interne: cz. 21
Identifiant interne: cz. 22
Titre: cz. 23 - Pętle zapasowe
Identifiant interne: cz. 23
Identifiant interne: cz. 24
Identifiant interne: cz. 25
Identifiant interne: cz. 26
Identifiant interne: cz. 27
Identifiant interne: cz. 28
Identifiant interne: cz. 29
Identifiant interne: cz. 30
Identifiant interne: cz. 31
Identifiant interne: cz. 32
Identifiant interne: cz. 33
Identifiant interne: cz. 34
Titre: cz. 35- Zestaw do GERD
Identifiant interne: cz. 35
Titre: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Identifiant interne: cz. 36
Identifiant interne: cz. 37
Identifiant interne: cz. 38
Identifiant interne: cz. 39
Identifiant interne: cz. 40
Titre: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Identifiant interne: cz. 41
Titre: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Identifiant interne: cz. 42
Identifiant interne: cz. 43
Identifiant interne: cz. 44
Identifiant interne: cz. 45
Identifiant interne: cz. 46
Identifiant interne: cz. 47
Identifiant interne: cz. 48
Identifiant interne: cz. 49
Identifiant interne: cz. 50
Identifiant interne: cz. 51
Identifiant interne: cz. 52
Identifiant interne: cz. 53
Titre: cz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Identifiant interne: cz. 54
Identifiant interne: cz. 55
Identifiant interne: cz. 56
Identifiant interne: cz. 57
Titre: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Identifiant interne: cz. 58
Identifiant interne: cz. 59
Identifiant interne: cz. 60
Titre: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Identifiant interne: cz. 61
Identifiant interne: cz. 62
Identifiant interne: cz. 63
Identifiant interne: cz. 64
Identifiant interne: cz. 65
Identifiant interne: cz. 66
Identifiant interne: cz. 67
Titre: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Identifiant interne: cz. 68
Identifiant interne: cz. 69
Identifiant interne: cz. 70
Identifiant interne: cz. 71
Identifiant interne: cz. 72
Identifiant interne: cz. 73
Identifiant interne: cz. 74
Identifiant interne: cz. 75
Identifiant interne: cz. 76
Identifiant interne: cz. 77
Identifiant interne: cz. 78
Identifiant interne: cz. 79
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: DZP-382-20/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche, 33140000 Materiali medici, 33141320 Aghi per uso medico, 33141220 Cannule
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: cz. 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: cz. 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: cz. 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: cz. 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: cz. 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: cz. 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: cz. 7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: cz. 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: cz. 9
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: cz. 10
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: cz. 11
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: cz. 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Identificativo interno: cz. 13
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: cz. 14
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: cz. 15
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: cz. 16
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: cz. 17
Lotto: LOT-0018
Titolo: cz. 18- Klipsy tytanowe
Identificativo interno: cz. 18
Lotto: LOT-0019
Identificativo interno: cz. 19
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: cz. 20
Lotto: LOT-0021
Identificativo interno: cz. 21
Lotto: LOT-0022
Identificativo interno: cz. 22
Lotto: LOT-0023
Titolo: cz. 23 - Pętle zapasowe
Identificativo interno: cz. 23
Lotto: LOT-0024
Identificativo interno: cz. 24
Lotto: LOT-0025
Identificativo interno: cz. 25
Lotto: LOT-0026
Identificativo interno: cz. 26
Lotto: LOT-0027
Identificativo interno: cz. 27
Lotto: LOT-0028
Identificativo interno: cz. 28
Lotto: LOT-0029
Identificativo interno: cz. 29
Lotto: LOT-0030
Identificativo interno: cz. 30
Lotto: LOT-0031
Identificativo interno: cz. 31
Lotto: LOT-0032
Identificativo interno: cz. 32
Lotto: LOT-0033
Identificativo interno: cz. 33
Lotto: LOT-0034
Identificativo interno: cz. 34
Lotto: LOT-0035
Titolo: cz. 35- Zestaw do GERD
Identificativo interno: cz. 35
Lotto: LOT-0036
Titolo: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Identificativo interno: cz. 36
Lotto: LOT-0037
Identificativo interno: cz. 37
Lotto: LOT-0038
Identificativo interno: cz. 38
Lotto: LOT-0039
Identificativo interno: cz. 39
Lotto: LOT-0040
Identificativo interno: cz. 40
Lotto: LOT-0041
Titolo: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Identificativo interno: cz. 41
Lotto: LOT-0042
Titolo: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Identificativo interno: cz. 42
Lotto: LOT-0043
Identificativo interno: cz. 43
Lotto: LOT-0044
Identificativo interno: cz. 44
Lotto: LOT-0045
Identificativo interno: cz. 45
Lotto: LOT-0046
Identificativo interno: cz. 46
Lotto: LOT-0047
Identificativo interno: cz. 47
Lotto: LOT-0048
Identificativo interno: cz. 48
Lotto: LOT-0049
Identificativo interno: cz. 49
Lotto: LOT-0050
Identificativo interno: cz. 50
Lotto: LOT-0051
Identificativo interno: cz. 51
Lotto: LOT-0052
Identificativo interno: cz. 52
Lotto: LOT-0053
Identificativo interno: cz. 53
Lotto: LOT-0054
Titolo: cz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Identificativo interno: cz. 54
Lotto: LOT-0055
Identificativo interno: cz. 55
Lotto: LOT-0056
Identificativo interno: cz. 56
Lotto: LOT-0057
Identificativo interno: cz. 57
Lotto: LOT-0058
Titolo: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Identificativo interno: cz. 58
Lotto: LOT-0059
Identificativo interno: cz. 59
Lotto: LOT-0060
Identificativo interno: cz. 60
Lotto: LOT-0061
Titolo: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Identificativo interno: cz. 61
Lotto: LOT-0062
Identificativo interno: cz. 62
Lotto: LOT-0063
Identificativo interno: cz. 63
Lotto: LOT-0064
Identificativo interno: cz. 64
Lotto: LOT-0065
Identificativo interno: cz. 65
Lotto: LOT-0066
Identificativo interno: cz. 66
Lotto: LOT-0067
Identificativo interno: cz. 67
Lotto: LOT-0068
Titolo: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Identificativo interno: cz. 68
Lotto: LOT-0069
Identificativo interno: cz. 69
Lotto: LOT-0070
Identificativo interno: cz. 70
Lotto: LOT-0071
Identificativo interno: cz. 71
Lotto: LOT-0072
Identificativo interno: cz. 72
Lotto: LOT-0073
Identificativo interno: cz. 73
Lotto: LOT-0074
Identificativo interno: cz. 74
Lotto: LOT-0075
Identificativo interno: cz. 75
Lotto: LOT-0076
Identificativo interno: cz. 76
Lotto: LOT-0077
Identificativo interno: cz. 77
Lotto: LOT-0078
Identificativo interno: cz. 78
Lotto: LOT-0079
Identificativo interno: cz. 79
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZP-382-20/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33100000 Medicinos įranga, 33140000 Medicinos reikmenys, 33141320 Medicininės adatos, 33141220 Kaniulės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: cz. 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: cz. 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: cz. 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: cz. 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: cz. 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: cz. 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: cz. 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: cz. 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: cz. 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: cz. 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: cz. 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: cz. 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Vidaus identifikatorius: cz. 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: cz. 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: cz. 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: cz. 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: cz. 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: cz. 18- Klipsy tytanowe
Vidaus identifikatorius: cz. 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: cz. 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: cz. 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Vidaus identifikatorius: cz. 21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Vidaus identifikatorius: cz. 22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: cz. 23 - Pętle zapasowe
Vidaus identifikatorius: cz. 23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Vidaus identifikatorius: cz. 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: cz. 25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Vidaus identifikatorius: cz. 26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Vidaus identifikatorius: cz. 27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Vidaus identifikatorius: cz. 28
Pirkimo dalis: LOT-0029
Vidaus identifikatorius: cz. 29
Pirkimo dalis: LOT-0030
Vidaus identifikatorius: cz. 30
Pirkimo dalis: LOT-0031
Vidaus identifikatorius: cz. 31
Pirkimo dalis: LOT-0032
Vidaus identifikatorius: cz. 32
Pirkimo dalis: LOT-0033
Vidaus identifikatorius: cz. 33
Pirkimo dalis: LOT-0034
Vidaus identifikatorius: cz. 34
Pirkimo dalis: LOT-0035
Pavadinimas: cz. 35- Zestaw do GERD
Vidaus identifikatorius: cz. 35
Pirkimo dalis: LOT-0036
Vidaus identifikatorius: cz. 36
Pirkimo dalis: LOT-0037
Vidaus identifikatorius: cz. 37
Pirkimo dalis: LOT-0038
Vidaus identifikatorius: cz. 38
Pirkimo dalis: LOT-0039
Vidaus identifikatorius: cz. 39
Pirkimo dalis: LOT-0040
Vidaus identifikatorius: cz. 40
Pirkimo dalis: LOT-0041
Vidaus identifikatorius: cz. 41
Pirkimo dalis: LOT-0042
Vidaus identifikatorius: cz. 42
Pirkimo dalis: LOT-0043
Vidaus identifikatorius: cz. 43
Pirkimo dalis: LOT-0044
Vidaus identifikatorius: cz. 44
Pirkimo dalis: LOT-0045
Vidaus identifikatorius: cz. 45
Pirkimo dalis: LOT-0046
Vidaus identifikatorius: cz. 46
Pirkimo dalis: LOT-0047
Vidaus identifikatorius: cz. 47
Pirkimo dalis: LOT-0048
Vidaus identifikatorius: cz. 48
Pirkimo dalis: LOT-0049
Vidaus identifikatorius: cz. 49
Pirkimo dalis: LOT-0050
Vidaus identifikatorius: cz. 50
Pirkimo dalis: LOT-0051
Vidaus identifikatorius: cz. 51
Pirkimo dalis: LOT-0052
Vidaus identifikatorius: cz. 52
Pirkimo dalis: LOT-0053
Vidaus identifikatorius: cz. 53
Pirkimo dalis: LOT-0054
Vidaus identifikatorius: cz. 54
Pirkimo dalis: LOT-0055
Vidaus identifikatorius: cz. 55
Pirkimo dalis: LOT-0056
Vidaus identifikatorius: cz. 56
Pirkimo dalis: LOT-0057
Vidaus identifikatorius: cz. 57
Pirkimo dalis: LOT-0058
Vidaus identifikatorius: cz. 58
Pirkimo dalis: LOT-0059
Vidaus identifikatorius: cz. 59
Pirkimo dalis: LOT-0060
Vidaus identifikatorius: cz. 60
Pirkimo dalis: LOT-0061
Vidaus identifikatorius: cz. 61
Pirkimo dalis: LOT-0062
Vidaus identifikatorius: cz. 62
Pirkimo dalis: LOT-0063
Vidaus identifikatorius: cz. 63
Pirkimo dalis: LOT-0064
Vidaus identifikatorius: cz. 64
Pirkimo dalis: LOT-0065
Vidaus identifikatorius: cz. 65
Pirkimo dalis: LOT-0066
Vidaus identifikatorius: cz. 66
Pirkimo dalis: LOT-0067
Vidaus identifikatorius: cz. 67
Pirkimo dalis: LOT-0068
Vidaus identifikatorius: cz. 68
Pirkimo dalis: LOT-0069
Vidaus identifikatorius: cz. 69
Pirkimo dalis: LOT-0070
Vidaus identifikatorius: cz. 70
Pirkimo dalis: LOT-0071
Vidaus identifikatorius: cz. 71
Pirkimo dalis: LOT-0072
Vidaus identifikatorius: cz. 72
Pirkimo dalis: LOT-0073
Vidaus identifikatorius: cz. 73
Pirkimo dalis: LOT-0074
Vidaus identifikatorius: cz. 74
Pirkimo dalis: LOT-0075
Vidaus identifikatorius: cz. 75
Pirkimo dalis: LOT-0076
Vidaus identifikatorius: cz. 76
Pirkimo dalis: LOT-0077
Vidaus identifikatorius: cz. 77
Pirkimo dalis: LOT-0078
Vidaus identifikatorius: cz. 78
Pirkimo dalis: LOT-0079
Vidaus identifikatorius: cz. 79
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZP-382-20/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku, 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi, 33141320 Labar mediċinali, 33141220 Cannulae
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: cz. 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: cz. 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: cz. 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: cz. 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: cz. 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: cz. 6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: cz. 7
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: cz. 8
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: cz. 9
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: cz. 10
Lott: LOT-0011
Titlu: cz. 11 - Linia pomiaru ciśnienia
Identifikatur intern: cz. 11
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: cz. 12
Lott: LOT-0013
Titlu: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Identifikatur intern: cz. 13
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: cz. 14
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: cz. 15
Lott: LOT-0016
Identifikatur intern: cz. 16
Lott: LOT-0017
Identifikatur intern: cz. 17
Lott: LOT-0018
Titlu: cz. 18- Klipsy tytanowe
Identifikatur intern: cz. 18
Lott: LOT-0019
Identifikatur intern: cz. 19
Lott: LOT-0020
Identifikatur intern: cz. 20
Lott: LOT-0021
Identifikatur intern: cz. 21
Lott: LOT-0022
Identifikatur intern: cz. 22
Lott: LOT-0023
Titlu: cz. 23 - Pętle zapasowe
Identifikatur intern: cz. 23
Lott: LOT-0024
Identifikatur intern: cz. 24
Lott: LOT-0025
Identifikatur intern: cz. 25
Lott: LOT-0026
Identifikatur intern: cz. 26
Lott: LOT-0027
Identifikatur intern: cz. 27
Lott: LOT-0028
Identifikatur intern: cz. 28
Lott: LOT-0029
Identifikatur intern: cz. 29
Lott: LOT-0030
Identifikatur intern: cz. 30
Lott: LOT-0031
Identifikatur intern: cz. 31
Lott: LOT-0032
Identifikatur intern: cz. 32
Lott: LOT-0033
Identifikatur intern: cz. 33
Lott: LOT-0034
Identifikatur intern: cz. 34
Lott: LOT-0035
Titlu: cz. 35- Zestaw do GERD
Identifikatur intern: cz. 35
Lott: LOT-0036
Titlu: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Identifikatur intern: cz. 36
Lott: LOT-0037
Identifikatur intern: cz. 37
Lott: LOT-0038
Identifikatur intern: cz. 38
Lott: LOT-0039
Identifikatur intern: cz. 39
Lott: LOT-0040
Identifikatur intern: cz. 40
Lott: LOT-0041
Titlu: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Identifikatur intern: cz. 41
Lott: LOT-0042
Titlu: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Identifikatur intern: cz. 42
Lott: LOT-0043
Identifikatur intern: cz. 43
Lott: LOT-0044
Identifikatur intern: cz. 44
Lott: LOT-0045
Identifikatur intern: cz. 45
Lott: LOT-0046
Identifikatur intern: cz. 46
Lott: LOT-0047
Identifikatur intern: cz. 47
Lott: LOT-0048
Identifikatur intern: cz. 48
Lott: LOT-0049
Identifikatur intern: cz. 49
Lott: LOT-0050
Identifikatur intern: cz. 50
Lott: LOT-0051
Identifikatur intern: cz. 51
Lott: LOT-0052
Identifikatur intern: cz. 52
Lott: LOT-0053
Identifikatur intern: cz. 53
Lott: LOT-0054
Titlu: cz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Identifikatur intern: cz. 54
Lott: LOT-0055
Identifikatur intern: cz. 55
Lott: LOT-0056
Identifikatur intern: cz. 56
Lott: LOT-0057
Identifikatur intern: cz. 57
Lott: LOT-0058
Titlu: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Identifikatur intern: cz. 58
Lott: LOT-0059
Identifikatur intern: cz. 59
Lott: LOT-0060
Identifikatur intern: cz. 60
Lott: LOT-0061
Titlu: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Identifikatur intern: cz. 61
Lott: LOT-0062
Identifikatur intern: cz. 62
Lott: LOT-0063
Identifikatur intern: cz. 63
Lott: LOT-0064
Identifikatur intern: cz. 64
Lott: LOT-0065
Identifikatur intern: cz. 65
Lott: LOT-0066
Identifikatur intern: cz. 66
Lott: LOT-0067
Identifikatur intern: cz. 67
Lott: LOT-0068
Titlu: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Identifikatur intern: cz. 68
Lott: LOT-0069
Identifikatur intern: cz. 69
Lott: LOT-0070
Identifikatur intern: cz. 70
Lott: LOT-0071
Identifikatur intern: cz. 71
Lott: LOT-0072
Identifikatur intern: cz. 72
Lott: LOT-0073
Identifikatur intern: cz. 73
Lott: LOT-0074
Identifikatur intern: cz. 74
Lott: LOT-0075
Identifikatur intern: cz. 75
Lott: LOT-0076
Identifikatur intern: cz. 76
Lott: LOT-0077
Identifikatur intern: cz. 77
Lott: LOT-0078
Identifikatur intern: cz. 78
Lott: LOT-0079
Identifikatur intern: cz. 79
Interne identificatiecode: DZP-382-20/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
Aanvullende classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur, 33140000 Medische verbruiksartikelen, 33141320 Naalden voor medisch gebruik, 33141220 Canules
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: cz. 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: cz. 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: cz. 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: cz. 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: cz. 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: cz. 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: cz. 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: cz. 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: cz. 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: cz. 10
Perceel: LOT-0011
Titel: cz. 11 - Linia pomiaru ciśnienia
Interne identificatiecode: cz. 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: cz. 12
Perceel: LOT-0013
Titel: cz. 13 - Endobag 1500 ml
Interne identificatiecode: cz. 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: cz. 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: cz. 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: cz. 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: cz. 17
Perceel: LOT-0018
Titel: cz. 18- Klipsy tytanowe
Interne identificatiecode: cz. 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: cz. 19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: cz. 20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: cz. 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: cz. 22
Perceel: LOT-0023
Titel: cz. 23 - Pętle zapasowe
Interne identificatiecode: cz. 23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: cz. 24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: cz. 25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: cz. 26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: cz. 27
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: cz. 28
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: cz. 29
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: cz. 30
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: cz. 31
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: cz. 32
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: cz. 33
Perceel: LOT-0034
Interne identificatiecode: cz. 34
Perceel: LOT-0035
Titel: cz. 35- Zestaw do GERD
Interne identificatiecode: cz. 35
Perceel: LOT-0036
Titel: cz. 36 - Łyżka do laryngoskopu
Interne identificatiecode: cz. 36
Perceel: LOT-0037
Interne identificatiecode: cz. 37
Perceel: LOT-0038
Interne identificatiecode: cz. 38
Perceel: LOT-0039
Interne identificatiecode: cz. 39
Perceel: LOT-0040
Interne identificatiecode: cz. 40
Perceel: LOT-0041
Titel: cz. 41 - Worek laparoskopowy
Interne identificatiecode: cz. 41
Perceel: LOT-0042
Titel: cz. 42 - Prowadnik nitinolowy
Interne identificatiecode: cz. 42
Perceel: LOT-0043
Interne identificatiecode: cz. 43
Perceel: LOT-0044
Interne identificatiecode: cz. 44
Perceel: LOT-0045
Interne identificatiecode: cz. 45
Perceel: LOT-0046
Interne identificatiecode: cz. 46
Perceel: LOT-0047
Interne identificatiecode: cz. 47
Perceel: LOT-0048
Interne identificatiecode: cz. 48
Perceel: LOT-0049
Interne identificatiecode: cz. 49
Perceel: LOT-0050
Interne identificatiecode: cz. 50
Perceel: LOT-0051
Interne identificatiecode: cz. 51
Perceel: LOT-0052
Interne identificatiecode: cz. 52
Perceel: LOT-0053
Interne identificatiecode: cz. 53
Perceel: LOT-0054
Titel: cz. 54 - Prowadnik Lunderquista
Interne identificatiecode: cz. 54
Perceel: LOT-0055
Interne identificatiecode: cz. 55
Perceel: LOT-0056
Interne identificatiecode: cz. 56
Perceel: LOT-0057
Interne identificatiecode: cz. 57
Perceel: LOT-0058
Titel: cz. 58 - Sonda agronowa giętka
Interne identificatiecode: cz. 58
Perceel: LOT-0059
Interne identificatiecode: cz. 59
Perceel: LOT-0060
Interne identificatiecode: cz. 60
Perceel: LOT-0061
Titel: cz. 61 - Drut stomatologiczny
Interne identificatiecode: cz. 61
Perceel: LOT-0062
Interne identificatiecode: cz. 62
Perceel: LOT-0063
Interne identificatiecode: cz. 63
Perceel: LOT-0064
Interne identificatiecode: cz. 64
Perceel: LOT-0065
Interne identificatiecode: cz. 65
Perceel: LOT-0066
Interne identificatiecode: cz. 66
Perceel: LOT-0067
Interne identificatiecode: cz. 67
Perceel: LOT-0068
Titel: cz. 68 - Viscoelastic Cannula
Interne identificatiecode: cz. 68
Perceel: LOT-0069
Interne identificatiecode: cz. 69
Perceel: LOT-0070
Interne identificatiecode: cz. 70
Perceel: LOT-0071
Interne identificatiecode: cz. 71
Perceel: LOT-0072
Interne identificatiecode: cz. 72
Perceel: LOT-0073
Interne identificatiecode: cz. 73
Perceel: LOT-0074
Interne identificatiecode: cz. 74
Perceel: LOT-0075
Interne identificatiecode: cz. 75
Perceel: LOT-0076
Interne identificatiecode: cz. 76
Perceel: LOT-0077
Interne identificatiecode: cz. 77
Perceel: LOT-0078
Interne identificatiecode: cz. 78
Perceel: LOT-0079
Interne identificatiecode: cz. 79