See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie specjalistycznych pracowni dydaktycznych w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. M. T. Hubera w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie specjalistycznych pracowni dydaktycznych w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. M. T. Hubera w Szczecinie w podziale na 3 części.
Interne Kennung: BZP/37/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – doposażenie pracowni elektryczno-elektronicznej w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. M. T. Hubera w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni elektryczno-elektronicznej w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. M. T. Hubera w Szczecinie
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - doposażenie pracowni elektrotechnicznej w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. M. T. Hubera w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni elektrotechnicznej w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. M. T. Hubera w Szczecinie
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – dostawa spawarki światłowodowej wykorzystującej metodę centrowania za pomocą aktywnych V-rowków do Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. M. T. Hubera w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa spawarki światłowodowej wykorzystującej metodę centrowania za pomocą aktywnych V-rowków do Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. M. T. Hubera w Szczecinie