See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa aparatu do automatycznej izolacji kwasów nukleinowych dla Katedry Biologii Roślin i Biotechnologii Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie aparatu do automatycznej izolacji kwasów nukleinowych (1 zestaw) dla Katedry Biologii Roślin i Biotechnologii Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Szczegółowy opis dotyczący ilości oraz parametrów technicznych sprzętu stanowi Załącznik nr 2 do Zaproszenia, udostępniony wybranemu wykonawcy.
Interne Kennung: DZiK-DZP.2920.13.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie aparatu do automatycznej izolacji kwasów nukleinowych (1 zestaw) dla Katedry Biologii Roślin i Biotechnologii Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Szczegółowy opis dotyczący ilości oraz parametrów technicznych sprzętu stanowi Załącznik nr 2 do Zaproszenia, które zostało przesłane wykonawcy.