2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos architektūrinės idėjos atviras projekto konkursas
Beschreibung: Architektūrinis projektas privalo atitikti konkurso užduoties reikalavimus (SPS 1 priedas).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0