See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż, instalacja systemu PET-CT dla NOMATEN CoRE wraz z pakietem szkoleniowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do przyżyciowego obrazowana małych zwierząt laboratoryjnych techniką pozytonowej tomografii emisyjnej i tomografii komputerowej (PET/CT) wraz z niezbędnym wyposażeniem, montażem, instalacją i szkoleniem, zgodnie ze specyfikacja techniczną, stanowiącą załącznik A do SWZ. 2. Szczegółową specyfikację techniczną wraz z innymi wymaganiami określa Załącznik A do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, montaż, instalacja systemów SPEC-PET-CT dla NOMATEN CoRE wraz z pakietem szkoleniowym