See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie Koncepcji rozbudowy wraz z maetriałami do uzyskania Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach dla rozbudowy dr.kr.nr79 na odc.Piaseczno(skrzyż.z ul.Syrenki)-początek obw.Góry Kalwarii
Beschreibung: Opracowanie Koncepcji rozbudowy wraz z materiałami do uzyskania Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach dla rozbudowy drogi krajowej nr 79 na odcinku Piaseczno (skrzyżowanie z ul. Syrenki) – początek obwodnicy Góry Kalwarii dla zadań: 1) Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku Piaseczno (skrzyżowanie z ul. Syrenki) - Piaseczno ul. Żeromskiego (bez skrzyżowania), 2) Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku Piaseczno ul. Żeromskiego (ze skrzyżowaniem) - Żabieniec ul. Wschodnia (ze skrzyżowaniem), 3) Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku Żabieniec ul. Wschodnia (bez skrzyżowania) - w. Chojnów (okolice granicy miejsko - wiejskiej gminy Piaseczno), 4) Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku w. Chojnów (okolice granicy miejsko - wiejskiej gminy Piaseczno) - Baniocha ul. Sportowa (bez skrzyżowania), 5) Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku Baniocha ul. Sportowa (ze skrzyżowaniem) - początek Obwodnicy Góry Kalwarii)
Interne Kennung: GDDKiA.O.WA.D-3.2413.77.2021
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000