See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wielofunkcyjnego pojazdu wolnobieżnego - zamiatarki wraz z osprzętem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego wielofunkcyjnego pojazdu wolnobieżnego – zamiatarki wraz z osprzętem do utrzymania porządku oraz zimowego utrzymania dróg tj. posypywarka na materiały sypkie, pług typu V, przednia zamiatarka walcowa oraz urządzenie szorujące na mokro. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru przedmiotu zamówienia określają: - opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 2 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 264774-2026
Interne Kennung: 11/2026/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144431 Saugkehrmaschinen, 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst
5. Los
Los: LOT-0001