See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Spoorvernieuwing Antwerpen Grotesteenweg N1 ExtraMuros tussen Berchem keerlus, Koninklijke baan en halte Mortsel Kuijpers
Beschreibung: Deze opdracht betreft: • De spoorvernieuwing tussen Elisabethlaan tot en met de halte Mortsel Kuijpers; • Vernieuwing van de tramperrons; • Vernieuwing van het wisselcomplex aan de keerlus Koninklijkebaan; • Vernieuwing van de sporen van de keerlus; • Vernieuwing van de wissels; • Leveren en plaatsen van kruisingen, overgangstoestellen, uitzettoestellen en wisselsturingen.
Interne Kennung: PG1945 102699
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234126 Bauarbeiten für Straßenbahnlinien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PG1945 102699 - 1
Beschreibung: Zie Opdrachtdocument
Interne Kennung: 1