See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering armaturen ten behoeve van de openbare verlichting
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer per perceel voor de levering van armaturen ten behoeve van de openbare verlichting. De opdracht is verdeeld in vier percelen: • Perceel 1 – Woonerf (Standaard kegel armatuur) • Perceel 2 – Woonstraat (Koffer opschuif armatuur) • Perceel 3 – Wijkontsluiting (Koffer opschuif armatuur) • Perceel 4 – Fietspad (Koffer paaltop armatuur) Perceel 1 bestaat uit ca. 3340 armaturen, perceel 2 uit ca. 5800 armaturen, perceel 3 uit ca. 3200 armaturen en perceel 4 uit ca. 250 armaturen. Dit is een indicatie en aan deze aantallen kunnen dus geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer per perceel voor de levering van armaturen ten behoeve van de openbare verlichting. De opdracht is verdeeld in vier percelen: • Perceel 1 – Woonerf (Standaard kegel armatuur) • Perceel 2 – Woonstraat (Koffer opschuif armatuur) • Perceel 3 – Wijkontsluiting (Koffer opschuif armatuur) • Perceel 4 – Fietspad (Koffer paaltop armatuur)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34993000 Straßenbeleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527200 Außenbeleuchtungen, 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1 Levering armaturen ten behoeve van de openbare verlichting: Woonerf (standaard kegel armatuur)
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer per perceel voor de levering van armaturen ten behoeve van de openbare verlichting. Perceel 1 – Woonerf (Standaard kegel armatuur) Perceel 1 bestaat uit ca. 3340 armaturen. Dit is een indicatie en aan deze aantallen kunnen dus geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: P2 Levering armaturen ten behoeve van de openbare verlichting: Woonstraat (Koffer opschuif armatuur)
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer per perceel voor de levering van armaturen ten behoeve van de openbare verlichting. Perceel 2 – Woonstraat (Koffer opschuif armatuur) Perceel 2 bestaat uit ca. 5800 armaturen. Dit is een indicatie en aan deze aantallen kunnen dus geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: P3 Levering armaturen ten behoeve van de openbare verlichting: Wijkontsluiting (Koffer opschuif armatuur)
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer per perceel voor de levering van armaturen ten behoeve van de openbare verlichting. Perceel 3 – Wijkontsluiting (Koffer opschuif armatuur) Perceel 3 bestaat uit ca. 3200 armaturen. Dit is een indicatie en aan deze aantallen kunnen dus geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: P4 Levering armaturen ten behoeve van de openbare verlichting: Fietspad (Koffer paaltop armatuur)
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer per perceel voor de levering van armaturen ten behoeve van de openbare verlichting. Perceel 4 – Fietspad (Koffer paaltop armatuur) Perceel 4 bestaat uit ca. 250 armaturen. Dit is een indicatie en aan deze aantallen kunnen dus geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 4