See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzekering gewaarborgd inkomen voor personeelsleden van de Vlaamse Gemeenschapscommissie
Beschreibung: De Vlaamse Gemeenschapscommissie wenst een verzekering gewaarborgd inkomen af te sluiten voor haar personeelsleden. Doel van de dekking is een vergoeding te laten uitbetalen bij invaliditeit van haar personeelsleden en daarbij, gedurende de periode van de invaliditeit, het inkomstenverlies voor de betrokken personeelsleden (deels en tijdelijk) te compenseren.
Interne Kennung: VGC2025/DFBA/Aankoop/DK/33
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/DK/33 - 1
Beschreibung: Contractuele personeelsleden
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Los: LOT-0002
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/DK/33 - 2
Beschreibung: personeelsleden van het Multifunctioneel Centrum (MFC) Kasterlinden
Interne Kennung: 2