See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eusługi publiczne dróg powiatowych Powiatu Bieszczadzkiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa platformy zarządzania infrastrukturą drogową dróg powiatowych na potrzeby Powiatowego Zarząd Dróg w Ustrzykach Dolnych, obejmująca w szczególności: W części A: Wytworzenie eusług publicznych Pozyskanie danych na potrzeby świadczenia eusług Rozbudowa Platformy Informatycznej Zakup Infrastruktury IT eusługi oraz cyberbezpieczeństwo Wdrożenie, instalacja oraz integracja Promocja W części B: Dostawa infrastruktury biurowej IT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa platformy informatycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części A jest budowa platformy informatycznej, w tym: Wytworzenie eusług publicznych Pozyskanie danych na potrzeby świadczenia eusług Rozbudowa Platformy Informatycznej Zakup Infrastruktury IT eusługi oraz cyberbezpieczeństwo Wdrożenie, instalacja oraz integracja
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa infrastruktury biurowej IT
Beschreibung: 7.8, 8.12 – Laptop ze stacją dokującą 7.9, 8.13 – Mysz precyzyjna 8.14 – Czytnik kodów kreskowych 8.15 – Drukarka kodów kreskowych 8.16 – Skaner dokumentów
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer