2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoormeubilair - marktconsultatie
Beschreibung: Dit is het marktconsultatiedocument ter oriëntatie op een te volgen aanbestedingsprocedure voor de levering, beheer en het onderhoud van kantoor- en thuismeubilair ten behoeve van de gemeenten Haarlem en Zandvoort. .
Interne Kennung: 20250820309
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dit is het marktconsultatiedocument ter oriëntatie op een te volgen aanbestedingsprocedure voor de levering, beheer en het onderhoud van kantoor- en thuismeubilair ten behoeve van de gemeenten Haarlem en Zandvoort.
Interne Kennung: 1